Palotás Tamás

Palotás Tamás adatlapja

Regisztráció2015.08.19
Utoljára itt2019.05.10

2016. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Barátainkkal érkeztünk a Dzsungelbe, már az év elején lefoglaltuk a szállásunkat, biztos ami biztos alapon. . . Korrekt kommunikáció mellett zajlott minden, előlegfizetéshez ragaszkodnak. . .
Kiváló 2016. október 17.gyerekekkel járt itt
Egy remek hétvégét töltöttünk (nagy családommal 3 csemete + nagyszülők) a Greenfield hotelben. . . Sokáig kerestem egy olyan hotelt, ahol megfelelő ellátás mellett akár rossz időjárás esetén is a hotelben maradva kiélvezhetjük a lehetőségeket.
Greenfield Hotel Golf & Spa válasza
Kedves Vendégünk,

Igazán köszönjük kedves sorait és a részletes értékelést. Örömmel olvastuk, hogy jól érezték magukat és elégedettek voltak szállodánkkal, szolgáltatásainkkal. Ha nem is biztos, hogy visszatérnek, mi azért szeretettel várjuk Önöket vissza. Üdvözlettel: Tóth Tímea és a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata
2016. november 4., Greenfield Hotel Golf & Spa, vendégkapcsolati manager
Kiváló 2016. november 17., kollégákkal járt itt
Kollégáimmal voltunk egy csapatépítő tréningen és vegyes érzésekkel távoztam személy szerint. Leszögezem, hogy maga a hely, a hely minősége, kialakítása, gondozottsága kiváló volt, az étteremben felszolgált ételek "furfangosak", de isteniek voltak. . . Az étlap rövid, viszont minden, de minden zseniálisan finom, összhangban az ízek.