Pannika Sopron

Pannika Sopron adatlapja

Regisztráció2020.07.16
Utoljára itt2022.03.28

Kiváló 2020. július 16.barátokkal járt itt
Immáron harmadszor jártam Önöknél. Most a vírus utáni ujrakezdés alatt voltunk 3 kellemes napot. Mint eddig is nagyon jó volt minden. z alkalmazottak készségesek, barátságosak, és csak mosolygó arc nézett vissza ránk. Az egész épületben kellemes illat, tisztaság, és minden olyan amitől jól éreztük magunkat.
Felhasználó fényképei:
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő - Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő - Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő - Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő - Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő -
Átlagos 2020. október 20.barátokkal járt itt
Nagyon szép időben, szép helyen , mindenhez közel jó helyünk volt. A személyzet az esetleges problémákért mindent helyre tett. A kaja finom, a szoba a földszinten, mozgáskorlátozott fürdővel. Ami kivágta a biztosítékot. Magyarul csak fedél volt a fejünk fölött. Egy légtérben volt a wc a fürdóvel.
Felhasználó fényképei:
Hungária Panzió Miskolctapolca - Hungária Panzió Miskolctapolca -
Kiváló 2022. március 28.barátokkal járt itt
2021 őszén barátnőmmel voltunk az említett helyen, Nagyon jól éreztük magunkat. 4 éjszakás pihenés volt. Az idő is remek volt, így a kinti medence is állandóan teli volt. A szauna és a gyógymedence is tetszett ki is használtuk amennyire lehetett. Az ételek finomak és szemet gyögyörködtetőek. A személyzet nagyon kedves.