paul
Országjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság

paul adatlapja

Túl a középkoron is szeretek utazni bel és külföldön egyaránt, kipróbálni számomra kellemes éttermeket.
3-4 csillagos wellness szállodákat látogatok ősztől tavaszig, főként, ha gyógyvízzel rendelkeznek.
3-4 csillagos szállodákat választok, belföldön kizárólag, ahová a Dani tacskómat is vihetem.
Bosszantó, hogy a napidíj nem kevés, viszont adni nem adnak semmit, sőt általában elmarad a szoba takarítása, mert "nem merünk bemenni......"
Külföldön mindenevő vagyok, a szó szoros értelmében is, szeretem a felfedezés örömét, de a tengerpart közelsége is feldob, főleg a téli időszakban.
68 országban jártam. Imádom a mediterrán országokat,a Karib térséget és Amerikát is.
Különösen kedvelem a helyi éttermeket kipróbálni, kerülöm a turista helyeket.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Kisállattal utazó  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes
Regisztráció2013.12.28
Utoljára itt2024.03.10

2023. október 26.családjával járt itt
Kellemes, egyszerű szoba, kaja választék a megszokottnál kevesebb, de nagyon finom. A reggeli kifogástalan. Hatalmas belső úszómedence, két gyógyvizes medence bent es kettő kint különleges gyógyvíz összetétellel. . . . A TV-ben az ATV műsor nem fogható, tiltott, - helytelen egy szállodában a politikai állásfoglalás.
Átlagos 2023. július 4.a párjával járt itt
Kong az ürességtől, a kevert berendezés nem barátságos, a kutya fekvőhely enyhén szólva koszos, foltos, szerencsére a kutyám nem feküdt bele. A marketink, ötletesség nem volt erőssége a kivitelezőnek. A nagy üvegfelület kihasználatlan, az angol cégjelzés
nem mindenki által érthető, nagyon hiányzik a magyar kiírás, ottlétünkkor sokan megálltak, benéztek és fogalmuk nem volt, mi a vállalkozás célja.
Kiváló 2023. október 19.családjával járt itt
Hosszú szünet után asztalt rendeltem egy vacsorához a külföldi rokonaimmal. Szorongva érkeztünk, sok rossz visszajelzést olvastam az étteremről. A régi kellemes hangulat fogadott, mosolygós, kedves pincérlányok vették fel a rendelést. Kifogástalan minőségű, ízű ételek érkeztek, hatalmas adagok, a mai viszonyokhoz képest
elfogadható árakon.