Pecze Tamásné

Pecze Tamásné adatlapja

Regisztráció2018.06.18
Utoljára itt2019.03.15

Kiváló 2019. március 15.a párjával járt itt
Nagyon jó volt, mindennel meg voltam elégedve. Rendszeresen járunk ide. Mindenkinek ajánlom! A személyzet a hotelben és az étteremben is kedves és segítőkész. A szoba nem túl nagy, de azért el lehet férni benne. A kezelések jók, kedvesek a masszőrök. Egy hátránya van a hotelnek, hogy ha valaki kezelést vesz igénybe, akkor nem tud egészség kártyával fizetni.
Kiváló 2019. március 15.a párjával járt itt
Többször jártam már ebben az étteremben és nagyon szeretem, mert különleges ételek is vannak és nagyon finomak. Jó a kiszolgálás és nem kell sokat várni az ételre, italra, mert hamar kihozzák. Hangulatos hely. Ha arra járunk ki nem hagynánk! Mindenkinek merem ajánlani, hogy próbálja ki, mert jó és megfizethető is!
2018. június 18.a párjával járt itt
Egy 360 fokban körbejárható szálloda érdekes, első benyomás meglepő. Vizsgázni jöttem, nyugodt helyet kívántam, megkaptam. Gyerekbarát szálloda, de csendes és még az étteremben is kétszer megkérdezték, hogy zavarhatnak-e a porszívózással, amikor már záróra után belefeledkeztünk a tanulásba.