PITYOR

PITYOR adatlapja

Regisztráció2013.08.11
Utoljára itt2023.08.13

Gyenge 2016. április 23.a párjával járt itt
Korábbi pozitív élményeink hatásár a ismételt látogatást tettem az étteremben. Kár volt. Fiamnak kihozott mézes mustáros csirkemell 3 mm-nélnem volt vastagabb. A fő problémát az okozta, hogy a szósz enyhén karcos volt, nélkülözte az ízek harmoniáját , alapanyagokat külön - külön ki lehetett érezni belőle.
Kiváló 2019. február 22.a párjával járt itt
Immár negyedszer, de nem utoljára voltunk itt eltöltve négy tartalmas napot. A hotel előnyeit kíváló szolgáltatásait már sokan leírták. Most egy ici - pici dologra hívnám fel a figyelmet. A konyha lényegesen jobban teljest mint korábban. Alapanyagok minősége, adagok nagysága kívánni valót nem hagy maga után.
2016. február 3.barátokkal járt itt
Nem először tértem be a vendéglőbe, mert soha nem okozott csalódást. A hely dizánja nem megkapó a helyiségek kialakításánál jobban oda lehetett volna figyelni. Enyhe retro hangulat érezhető, de mindez nem zavarja a vendéglőtől alkotott véleményemet, enni jöttem és most sem csalódtam A megrendelt ételek adagjai éhes embernek is elegendőek és mindenféle kunszt nélkül háziasak.