póruljárt utazók

póruljárt utazók adatlapja

Regisztráció2014.05.17
Utoljára itt2019.05.27

Szörnyű 2014. május 17.családjával járt itt
Ilyen rossz szálláshellyel még nem találkoztunk. Megérkezésünk után kaptunk egy szobát, amiből 5 perc múlva kitettek, mert kellett egy másik vendégnek. Nem értem, hogy előre miért nem tudják a szobákat elosztani a foglalásnak megfelelően? Nagyon naivan nem szóltunk ellene semmit, és elfogadtuk a másik szobát, bár a hölgy - aki fogadott és aki ezt közölte velünk - nem az udvariasság mintapéldánya volt.
Kastély Villa válasza
Tisztelt vendégek!
Egy magányos hölgy értékelése, a Franciaágyon! ! !
Név nélkül mindent lehet írni,miért is nem válalja a nevét!
A rossz értékelésre csak ennyi a válaszom. Nagyon kellemes környezettben korrekt kiszolgálás minden a megállapodásunk szerinti fizetés. Jó hangulatú szobák tiszta rendezett környezett.
2014. május 20., Kastély Villa, üzemeltető
Gyenge 2015. július 13.egyedül járt itt
Tavaly ősszel voltam náluk először svédasztalos ebédre. Nagyon nem voltam megelégedve akkor sem az ételek minőségével. Most július elején ismét Komáromban nyaraltam és mivel láttam a pozitív véleményeket, gondoltam változott valami, ezért adtam még egy esélyt az étteremnek, bementem vacsorázni.
Kiváló 2015. április 14.családjával járt itt
A szálloda nagyon szép, hangulatos szobával, lobbyval és étteremmel, finom ételekkel. A fitness sarok 2 géppel és a spa nem túl nagy, de a korlátlanul látogatható gyógyfürdő kárpótol. Sajnos ezzel ki is merítettük a lehetőségeket a szálloda környékén. Nekem úgy lett volna tökéletes, ha tartozik hozzá kert vagy park sétálgatáshoz, így kicsit egyhangú a pihenés.