PZsu
1819595167
Országjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép

PZsu adatlapja

Szeretem a színvonalas fagyizókat, jó cukrászdákat. Étterem megítélésénél kiemelt szempont számomra a kímélő és vegetáriánus kínálat változatossága és minősége, nagyon fontosnak tartom, hogy a (jelenleg már egyáltalán nem) különleges táplálkozási igényre is odafigyeljenek.
Regisztráció2015.10.05
Utoljára itt2024.03.19

Kihagyhatatlan 2023. október 25.gyerekekkel járt itt
Egy szép októberi munkaszüneti napon jártunk a tónál. A hely népszerűségét mutatja, hogy nagyon sokan voltak. Az út mindkét oldalás végig parkoltak az autók. Gyerekekkel, babakocsival, kis és nagy biciklikkel és kutyákkal jöttek kirándulni. A kilátó rendben van. A kis erdő is tiszta, nincs szemét. Korábban azt írtam, hogy a tó körbe járható.
Felhasználó fényképei:
Naplás-tavi kilátó Budapest - Naplás-tavi kilátó Budapest -
Szörnyű 2023. július 6.a párjával járt itt
Vecsésen, a Market Centrálban jártunk ebédidőben, szerettem volna megnézni a kínálatukat, árakat. Tisztes távolból néztem volna, van-e valami szimpatikus ebédre való, de a séfkabátos "felszolgáló úrnak" ez nem tetszett és megjegyzést tett arra, hogy nézelődök.
Kihagyhatatlan 2023. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel látogattuk meg a Pál-völgyi cseppkőbarlangot, nagycsoportos ovis és alsós kisiskolás életkorúak. Öt évesnél fiatalabb, 115 cm- nél alacsonyabb gyerek nem látogathatja a barlangot, ilyen kicsiknek a Szemlő hegyi barlangot ajánlják. A látogatóközpont érdekes, barlanglátogatás előtt vagy után érdemes megnézni.