Reger

Reger adatlapja

Magam is főzni szerető, inkább az idősek táborába tartozom. Imádok enni,és szeretek színvonalas helyen megszállni, ahol a kényelmem megvan. Szeretem a szállodát, a tiszta fürdőszobát és a kényelmes ágyat. Reggel fontos, hogy továbbutazás előtt reggelizni tudjak és kávé is legyen. Rengeteget utaztam és sok szállodában laktam szerte a világban így úgy gondolom van összehasonlítási alapom.
Általában saját autóval, nyaralás, vagy csak kirándulás, esetleg elintézni való ügyben.
Regisztráció2015.06.27
Utoljára itt2021.08.07

Kiváló 2015. június 27.családjával járt itt
Hármunknak foglaltunk előző nap helyet a teraszon. Az érkezéskor az asztalt azonnal elfoglalhattuk. A panoráma gyönyörű. A kiszolgálás gyors volt és pontos. Az ételek: A 3 féle leves egyszerre érkezett forrón. A főételek sztrapacska, görög csirkemell és a fogasfilé gusztán tálalva forrón, szinte a leves után azonnal feltálalva.
Kiváló 2015. szeptember 2.barátokkal járt itt
Véletlen választás volt és kellemes meglepetés! Finom volt az étel, gyors és kedves a kiszolgálás, óriási az adag, de kedvesen elcsomagolták a maradékot. A felszolgáló hölgy mint a villám, ajánlott, visszatartott ha sokat rendeltünk, beszélt németül is mégpedig jól. Gyors volt, pontos, precíz, udvarias.
Kiváló 2019. október 6.családjával járt itt
Hárman ebédeltünk itt, asztalt foglaltunk, de még így is volt 1-2 hely. Az étterem masszív bútorokkal berendezett, az asztalokon tiszta terítő és szép virág volt. A pincér azonnal hozta az étlapot ahogy leültünk. Az italokat kérdezte, de mi azonnal mondtuk a leveseket 3 félét, és a főételeket is.