Revox

Revox adatlapja

Regisztráció2013.04.22
Utoljára itt2015.07.02

Átlagos 2014. január 11.családjával járt itt
A hús étel friss és ízletes,a kiszolgálás nekem nem volt vendégszerető,az adag nem volt túl nagy(velős borda)-finom de pici ,a tányér nagyobb 3/4 részét a köret tette ki ami ízetlen saláta,uborka stb. volt összevágva öntet,ízesítés nélkül,mikor ezt szóvá tettem azt a választ kaptam,miért nem kértem rá valamit.
Kiváló 2013. július 15.gyerekekkel járt itt
Születésnapot ünnepelni mentünk az ételek nagyon finomak voltak a szakács remek,a hely nagyon jó hangulatú,Budaörs nyugodt csendes részén van. Remek ötlet a limonádé ami nagyon finom volt. Az ár picit a standard fölött van de ezért minőségi vacsorát kaptunk. Pici kritika, hogy hiányoltam a gyermek menüt az étlapról,pedig több család is betért míg ott voltunk.
Felhasználó fényképei:
Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs -
Kiváló 2013. április 22.gyerekekkel járt itt
2 alkalommal voltunk,maximális figyelemmel vannak a vendég iránt,az ételek nagyon finomak,lehet sokat lovazni,a szobák tiszták és szépek. A pincérek kedvessége páratlan. A wellness szuper! Lovaskocsikázás,tanyalátogatás,ping-pong,íjászat lehetséges programok. Igényesen van megcsinálva. Minden éveben megpróbálunk visszamenni!
Felhasználó fényképei:
Varga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza - Varga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza - Varga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza - Varga Tanya Hotel, Konferencia & Szabadidő Központ Kerekegyháza -