R.Ágica
Országjáró - 13 városban járt már

R.Ágica adatlapja

Mindig keresem a különleges helyeket, szeretem kipróbálni az újdonságokat, mindent előre megtervezek, utána járok információknak
Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás  •  Kritikus  •  változatosság
Regisztráció2015.01.09
Utoljára itt2020.07.27

Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Lentiben töltöttük a pünkösdi hosszú hétvégét, és megérkezésünk estéjén ezt az éttermet néztük ki még elutazásunk előtt a netről a képek és az étlap alapján. Nem csalódtunk. A kerthelyiség valóban hangulatos, kellemes. A pincér udvarias, kedves volt, korabeli öltözékben, párom kedélyesen elbeszélgetett vele a borkínálatról.
Átlagos 2016. január 25.a párjával járt itt
Rögtön nyitás után érkeztünk a helyre, felkészülve a ránk váró pártalan élményekre. Egyetlen vendég sem volt bennt, minket mégsem szolgáltak ki, kedvesen elutasítottak, hogy nemsokára sokan jönnek, pedig csak egy koktélt akartunk inni. Így csalódottan fordultunk ki az ajtón.
Kiváló 2018. december 10.családjával járt itt
Születésnapot ünnepeltünk az étteremben. Az ételek nagyon finomak voltak, az adagok is megfelelőek. A pincérek segítőkészek, és kedvesek voltak. Végül még 2 ajándék muffint is kaptunk. 8 főre meglepően olcsó volt kb. 25500 Ft a számla. Könnyen megközelíthető, hangulatos hely. Széles a pizzaválaszték.