rohonyizsuzsa
Országjáró - 11 városban járt már

rohonyizsuzsa adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Kritikus
Regisztráció2013.04.13
Utoljára itt2020.10.14

Kiváló 2014. április 17.barátokkal járt itt
Amikor Harkányban járok mindég felkeresem az éttermet. Berendezése lenyűgöző,hangulata csodás,A vendéglő tulajdonosa kedves, udvarias,figyelmes,ismeri a visszatérő vendégek kedvenc ételét,italát,és pálinkával kedveskedik nekik. Ő a felszolgáló,és kedves felesége a kitűnő szakács,finom ételeket készít. Összességében egy jó hely.
Felhasználó fényképei:
Piroska Étterem Harkány - Piroska Étterem Harkány - Piroska Étterem Harkány - Piroska Étterem Harkány -
Kiváló 2014. szeptember 16.barátokkal járt itt
Ismét barátnőkkel töltöttem pár napot itt. Most sem csalódtam,minden nagyon jó volt,kivéve az időjárást,az nem volt túl barátságos,de még így is nagyon jól éreztük magunkat. Változatos,bőséges étkezés,tiszta szobák,illatos,puha ágynemű,kedves tulajdonos család és személyzet.
Felhasználó fényképei:
Korona Panzió Csokonyavisonta - Korona Panzió Csokonyavisonta - Korona Panzió Csokonyavisonta - Korona Panzió Csokonyavisonta -
Korona Panzió válasza
Köszönjük szépen!
2016. június 7., Zoltán Katz, tulajdonos
Gyenge 2015. október 13.a párjával járt itt
Nagy csalódás volt az igali üdülés, párommal két éjszakát voltunk a hotelnak nevezett házban,ahol mini szobát kaptunk a legkisebbet. a többi szoba balkonos,teraszos a mienkben mozdulni nem lehetett csak lefeküdni. A fürdőben másnap már nem volt vécépapír,fürdőhely lévén a vizes holmikat nem lehetett megszárítani,nem volt hol.