seteutazó

seteutazó adatlapja

Regisztráció2013.11.28
Utoljára itt2022.09.12

2019. szeptember 15.barátokkal járt itt
Jó választás volt az étterem. Nem kellett túl sokat várni a vacsora elkészültére. Jó ízű,elég adag mennyiséget szolgáltak fel. Udvarias gyors kiszolgálásban volt részünk. Hangulatos terasszal rendelkező vendéglátó hely, közvetlen a strand mellett,de a strand felől is van kiszolgálás. Átlagos vendéglátói árakkal.
2016. május 17.a párjával járt itt
Először 4 éve jártunk itt. Harmadszorra látogattunk el,most gyerekek nélkül. Család-barát szálloda,de pároknak is kiválóan alkalmas, hiszen mindent megtesznek annak érdekében,hogy a gyerek zsivaj ne zavarja a pihenni vágyókat. Az étterem választéka változatos,az ital egy kicsit drága. A vacsorához a vizet hiányoltam.
Átlagos 2020. június 21.a párjával járt itt
Sajnos a termálvizes medencék nem működhetnek, mint ahogy a szaunák sem. Így a vendégeket is "nagyítóval" lehet keresni csak. Hiába forgómedence, csúszda,horgásztó, szabadstrand,játszótér meg minden ami kell egy strandoláshoz. De legalább nem volt tumultus. Pozitív volt viszont a masszázs amit kértünk, jól esett.