Sissy

Sissy adatlapja

Regisztráció2014.02.17
Utoljára itt2022.05.13

Kiváló 2014. március 18.gyerekekkel járt itt
Múlt hétvégén voltunk a családdal most már másodjára ebben a hotelban. Hát most sem kellett csalódjunk. A szobák tiszták,az ágynemű,törölköző,köntös illatos-nem fertőtlenítőszagú mint sok helyen. A fogadtatás kedves és udvarias volt,mint ahogy a személyzet összes tagja. A wellness nagyon szuper,szerintem minden igényt kielégítő.
Kiváló 2015. április 20.barátokkal járt itt
Múlt hétvégén a párommal és a barátainkkal voltunk ebben az étteremben. Ezen az oldalon kerestem rá ,mielőtt elmentünk és nem csalódtunk az ajánlásokban. Nagyon finom,ízletes,bőséges adagok,extra gyors és nagyon kedves kiszolgálás és az árak is nagyon jók. Az étteremben nagyon sokan voltak(amin nem csodálkozom),de érdemes előtte telefonon helyet foglalni.
Gyenge 2015. október 30.gyerekekkel járt itt
Múlt hétvégén jártunk ebben az étteremben. Nem most voltunk először,de eddig mindig maximálisan megvoltunk elégedve mindennel. Nem tudjuk hogy tulajdonos váltás is történt vagy csak az alkalmazottak újak,de hatalmasat csalódtunk. Családdal ás barátokkal érkeztünk ide,az ételekre elég sokat kellett várni,egyikünk gulyáslevest rendelt,kb.
Borostyánkert Vendéglő válasza
Kedves Sissy! Sajnáljuk, hogy vendéglőnkben ilyen negatív tapasztalatot szerzett. Szerencsére nem ez a jellemző. A pincér fiú akkor kezdett és azóta már nem dolgozik nálunk. Szeretnénk ha ismét vendégeink között üdvözölhetnénk Önöket.
2016. április 12., Germán Ervin, tulajdonos