skmano

skmano adatlapja

Regisztráció2016.06.15
Utoljára itt2023.11.18

Kiváló 2017. január 24.gyerekekkel járt itt
Csak ajánlani tudom mindenkinek. Nagyjából 4 hónapja voltunk utoljára. Nagyon szeretjük, ha Halason járunk oda szoktunk betérni. Az ételek finomak, az adagok bőségesek, a kiszolgálás gyors és kedves. Nincsen semmi túlfűszerezve, kisgyermeknek is bátran adható.
Halason szerintem az egyik legjobb étterem.
Kiváló 2016. június 15.gyerekekkel járt itt
Tavaly nyaraltunk ott, gyönyörű helyen van, közel mindenhez. A személyzet kedves és előzékeny. Kedvező az ár is, főleg, hogy a medence, a jackuzzi és a szauna is korlátlanul használható volt. Probléma esetén is azonnal a segítségünkre siettek. A reggeli bőséges és finom. Csak ajánlani tudom mindenkinek! ! ! Kislányom imádta!
Gyenge 2018. július 28.gyerekekkel járt itt
Erkélyes szobára kattintottam,ehelyett egy túlzsúfolt sötét lyukat kaptunk. Nyomasztó volt. Penészes klíma rácsokkal, ami nem hűtött rendesen (27°C éjjel). Helikopter hangú fűrdőszobai elszívóval, ami vastagon szőrös volt a portól. Az ablak kicsi volt, magasra téve, nehezen lehetett elérni. A régi rugós ágyon minden mozdulatát hallottuk éjszaka.