sopronlegjobb

sopronlegjobb adatlapja

Regisztráció2013.06.16
Utoljára itt2016.05.11

Átlagos 2015. március 23.a párjával járt itt
Nagyon kedves személyzet fogadott minket. A szobák nagyok, tiszták, de az ágyak matraca cserére megérett. A büfé vacsora elég egyszerű volt, olcsó alapanyagokból. A tulajdonos rohangáló kutyája engem is baromira idegesített. A pincérek nem szakképzettek, de kedvességükkel, előzékenységükkel levettek a lábunkról.
2015. március 23.barátokkal járt itt
Nagyon szép hely, kiváló, korrekt kiszolgálással. A megrendelt ételek minősége, íze is kifogástalan, de azt hogy szinte minden főétel langyos vagy hideg volt az sokat rontott az étterem megítélésben. A külön fizetést különböző kártyákkal és pénzzel a pincérnek komoly kihívást jelentett és érzékeltette velünk, hogy ez annyira nem tetszik neki.
2016. március 4., üzleti partnerrel járt itt
Évente többször betérünk, de sajnos az utolsó három alkalommal csalódottan távoztunk. Az ételek gyakran hidegek voltak, a rizs méreg sós, a pincéreket meg már sajnáltam, annyira fáradtak voltak a sok munkától. Előző éjjel esküvő, másnap a vasárnapi déli hajtás, totál készek voltak.