Speedy94
Országjáró - 12 városban járt márFelfedező - 29 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság

Speedy94 adatlapja

Sziasztok. Én egy sokszinű figura vagyok. A kedvencem az olasz konyha. De szeretem a keleties izeket is illetve a mexikói,amerikai,francia izvilágot is. Kedvenc vendéglátó helyem:Pizza Manufaktúra és a Zuglói Capri pizzéria,Lávakövi pizzéria.
Szeretek különböző helyekre ellátogatni legyennek azok a helyek kicsik vagy nagyok esetleg elegánsak vagy egyszerűbbek. A lényeg hogy jo minőséget kapjak.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Gasztrosznob  •  Gyorsbüfé-guru  •  Húsimádó  •  Csokoholista  •  Akció-figyelő  •  Nagyétkű  •  Csipegető  •  Olasz ízek mestere
Regisztráció2015.08.10
Utoljára itt2023.08.17

Szörnyű 2015. szeptember 21.egyedül járt itt
2014. 04. 04-én rendeltem tölük utoljára és nem is fogok rendelni tölük többet! ! ! ! ! Az Tuti. Alapvetően nem vagyok válogatos de ami ott van gyerekek az nagyon durva a diszpécser egy g. . . [moderálva, a szerk.
Kiváló 2015. november 18.családjával járt itt
Az étterem igen forgalmas helyen van(Deák tértől nem messze)az étterembe van is forgalom rendesen. Belépéskor kapsz egy ilyen csipogot ami jelez ha kész az étel a rendelést felveszik. Csaba szakács tényleg isteni finomat csinált egy diavolo pizzát kértünk és megcsinálta nekünk ugy ahogy akartuk utána leültünk egy asztalhoz ami nagyon jól kivolt alakítva az asztalon volt bazsalikom különböző olajok stb.
Kiváló 2017. március 19.barátokkal járt itt
Ma a barátokkal eljöttünk ide meglátogatni a helyet. A hely maga nem tul nagy de nagyon menő. Minden csupa Star Wars. Nem haboztunk. Rendeltünk. Egy Erdei gyümölcsös levest. Egy Nutellást és egy Somlóisat. Az Erdei(Nem a bokszoló XD) nagyon finom volt. A Somlóis is izlet. A Nutellás viszont inkább keserű csokis volt. Összeségében jó volt.