Speedy94 Dagi
1 évnyi aktív tagság

Speedy94 Dagi adatlapja

Ilyen vagyok
Ínyenc  •  Sörkedvelő  •  Gyorsbüfé-guru  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Tésztakedvelő  •  Sushi imádó  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Nagyétkű  •  Kritikus
Regisztráció2021.03.22
Utoljára itt2023.08.17

2021. november 14.a párjával járt itt
Párommal jártunk itt tegnapi nap folyamán. Évek óta bakancslistás hely volt. A hely maga hangulatos olaszos képekkel dekorációkkal. Rendeltünk viszonylag gyorsan fel is vették a rendeléseket és hamar ki is hozták. Párom egy sima prosciutto pizzát kért jómagam pedig egy diavola pizzát.
Kiváló 2022. szeptember 1.barátokkal járt itt
Barátaimmal szoktunk ide járni rendszeresen. Aziz a tulajdonos rendkívül kedves és imádnivaló ember. Mindenkivel közvetlen és baráti. A hangulat elképesztő. Kicsi de mégis adja azt a marokkói hangulatot amit kell. Az ízek pedig. . . . ilyen jó gyrost még sosem ettem. Igaz várni kell rá általában de cserébe frisset és finomat kapsz.
Kiváló 2021. március 22.egyedül járt itt
Rendkívül régi motorosok már a kiszállító cégek közt. Már akkor nagy név volt mikor még csak a DP és az IT [moderálva - a szerk. ] létezett. Néha napon szoktam tőlük rendelni. Alapjáraton kifejezetten borsos árúak de a sok és igen gyakori akciók ezt feledtetik és kompenzálják. Egy ideje ingyenes a kiszolgálás.