Struccolok

Struccolok adatlapja

Bakancslistát kihagyhatatlan dolgokból készít az ember. Olyasmikből, amiket még feltétlenül meg akar tenni, vagy amiket még feltétlenül látnia kell.
Magyarországon számtalan olyan hely van, amit vétek lenne nem megnézni.
Többnyire a párommal keresem fel azokat a helyeket ahol igazán jól éreztük magunkat, de van amikor egy baráti társasággal vidáman ismerkedünk a sok-sok látni, enni és inni valókkal.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Kritikus
Regisztráció2019.01.16
Utoljára itt2019.05.01

Kiváló 2019. január 16.a párjával járt itt
Kitűnő elhelyezés a városközpontban, családias kiszolgálás és finomabbnál finomabb ételek az étteremben. A cukrászda különleges hangulatú és mennyeien finom. Már két alkalommal is voltunk itt és mind a kétszer remekül éreztük magunkat, egyszer a párommal mentünk, majd a baráti társaságunkkal.
Felhasználó fényképei:
Arany Strucc Hotel K?szeg - Arany Strucc Hotel K?szeg - Arany Strucc Hotel K?szeg - Arany Strucc Hotel K?szeg - Arany Strucc Hotel K?szeg -
Kiváló 2019. január 23.egyedül járt itt
Több alkalommal is vendégeskedtünk itt, hol kettesben hol baráti társasággal. A szállásunk minden alkalommal kiválló volt (1 es apartman)
Az étkezése akkor tetszett jobban amikor svédasztalos volt. A borkóstolók alkalmával kitűnő borokat kaptunk (selection borok)
Jól fel is tankoltunk minden alkalommal amikor hazaindultunk.
Felhasználó fényképei:
Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén - Egri Korona Borház & Wellness Hotel Demjén -
2019. január 23.a párjával járt itt
A száloda felújítása szépen sikerül, ezt mondhatom azért mert voltunk régebben és most a közelmúltban is. A gyógyfürdő közelsége és az élővíz csatorna látványa nagyon kedvező. A szolgáltatások talán bővíthetők lennének, akárcsak az étterem kihasználsága is. A szobáink minen alkalommal kifogástalanok és kényelmesek voltak.
Felhasználó fényképei:
Aqua Hotel Gyula - Aqua Hotel Gyula - Aqua Hotel Gyula - Aqua Hotel Gyula - Aqua Hotel Gyula - Aqua Hotel Gyula -