stupek
2 helyen Gasztrokirály
Országjáró - 93 városban járt márFelfedező - 72 helyen első értékelőNépszerű író - 429 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 472 feltöltött kép

stupek adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Nagyétkű  •  Wellness-mániás  •  Kritikus  •  őszinte
Regisztráció2014.07.15
Utoljára itt2023.11.22

Átlagos 2023. november 20., csoporttal járt itt
13 emeletes panelház, az alján némi bővítménnyel: szauna, hall, étterem. Nagyon jó a konyhája , a személyzet kedves. A szobában légkondícionáló fűtés (este zavaró) de ha kikapcsolom kihűl a szoba. Minibár olcsóbb mint bármely balatoni strand italai. Az étterem ételei választékosak, mindig találtam számomra megfelelőt, sőt néha nem is bírtam többet enni, bár lett volna mit.
Kiváló 2023. november 22.a párjával járt itt
A paltán étterem mára kettő michelin csillagos hely lett. A áraival is. Viszont éppen ezért a pincérek kedvesek, mosolygósak, az étel, ital finom -csak drága-. Kiülve a világhíressé vált patánfa alá relaxáló érzésem van. Nincs semmi gondom, csak átadom magam az érzésnek. A kikért fagylaltkelyhet alig tudtam megenni, igazi műalkotás volt kívűlről is.
2023. november 22., kollégákkal járt itt
Igazából ez egy discó? Nagyon ritkán van nyitva, de akkor mindig buli van. Mi éppen nyitásra mentünk -este-
Amit ettünk finom volt, gyorsan elkészült. De már akkor láttam, hogy valamire készül a csapat, csakhát addigra elmentünk. Amíg ott voltam, addig jól éreztem magam.