Sultan Zinnch

Sultan Zinnch adatlapja

Regisztráció2015.06.20
Utoljára itt2019.02.25

Átlagos 2015. szeptember 10.a párjával járt itt
Párommal szerettünk volna egy finom halászlevet enni! Egy régi kedvenc helyünkön mióta megjártuk , nem voltunk. Keresésünk a tokaji Bonchidai Csárdára esett! A szeptemberi hűs, de napos délután a teraszon foglaltunk helyet. Azonnal jött is a pincér, szinte a széket nem volt érkezésem magam alá húzni. Étlapot adott hűvös udvariassággal.
Felhasználó fényképei:
Bonchidai Csárda Tokaj - Bonchidai Csárda Tokaj -
Szörnyű 2018. május 31.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtt jártam a tiszatelki Kancsal Harcsa nevű étteremben! Akkor nagyon finomat ettem. Párom régen nyaggatott, hogy enne egy jó harcsa halászlevet. Erre gondoltam! De nagyon bánom! Harcsa halászlevet kértünk, ami hihetetlenül rossz volt! Egy jég hideg halszeletet hoztak ki egy tányérba, mellé egy tálba meleg lét!
Kiváló 2015. június 20.barátokkal járt itt
Sokszor és sok jót hallottam erről az eldugodt helyen lévő encsi étteremről! Rajongok Itályáért, és az olasz ételekért! Mikor beléptem, már tudtam, hogy nagyon jó helyre érkeztem! Nem tévedtem! Le írhatnám , hogy ilyen jót, meg olyan jót ettem! De minek? Otthon voltam! Soha nem voltam még ott, de úgy fogadtak, mint egy törzsvendéget!