Sütő András
Országjáró - 33 városban járt márNépszerű író - 99 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság

Sütő András adatlapja

Regisztráció2015.08.03
Utoljára itt2020.08.24

2016. július 4.családjával járt itt
A kiszolgálás, azt a színvonalat hozta amit már mások is elmondtak nekünk(ha a főnök asszony jókedvű akkor kedves, ha nem akkor mogorva),így semmi jóra nem számítottunk. A kiszolgálást hűvös, kimért, rövid, érdektelen, talán ezek a szavak fejezik ki a legjobban, de az ételek finomak, nagyadagok, gusztusosak voltak, és elég gyorsan elkészültek.
Átlagos 2016. augusztus 1.családjával járt itt
A menü kicsi adag volt és íztelen. A pincér kicsit lezser volt, de tette a dolgát. A számla 8000ft felett volt amiből az étel 3450ft volt. Más éttermekben is megfigyelhető,hogy az italokért már szinte nem tudnak mit elkérni,0. 24 naturaqua 430ft, míg a limonádé 950 volt. Az italokért ennyi pénzt elkérni szerintem pofátlanság.
Gyenge 2016. június 7.a párjával járt itt
A szálloda éttermére nagyon ráférne egy alapos felújítás, mivel az asztalok,székek kényelmetlenek kopottak, amit igyekeztek eltakarni a képeken is látható megoldással,továbbá a teraszon a 4**** szállodához egyáltalán nemillő ronda műanyag székek vannak, kifele dőlő fakorláttal.