Szabó Antal
Országjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép

Szabó Antal adatlapja

Nyugdíjas ENSZ szakértő vagyok. 12 évig Genfben dolgoztam az Európai Gazdasági Bizottságban mint régionális tanácsos. Fő profilom a kisvállalkozásfejlesztéri politika. Előtte hosszú évekig dolgoztam a kőolajiparban, a műszegyártásban, az erősáramú technikában és az államigazgatásban. Közel 70 országban jártam.
Elősorban feleségemmel utazok és látogatom az éttermeket. Elvem: minden országban a saját konyhával kell megismerkedni, mert egy országok nemcsak a látottak alapján, hanem az emberek szokásai és konyhái alapján lehet megismerni.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Gyógyvízben ázó  •  világutazó
Regisztráció2017.03.26
Utoljára itt2023.10.26

Kiváló 2023. október 2., csoporttal járt itt
A Budapest-Gazdagréti Szent Angyalok Plébánia templom Szent Rafael Kegyhelylátogató Zarándok Klub 40 tagú csoportja ebédelt szeptember 16-án a Bőllér Falatozóban. Előzetes jelentkezést az IKVA IC vonaon gyűjöttük be és adtuk le a rendelést telefonon a Falatozónak. Csoportunk 30 tagja ebédelt. A kiszongálás a megbeszélt időben pontosan történt.
2023. október 1.a párjával járt itt
A múlt héten jártam Torna megyében először ezen a helyen. A szálloda rendezett, a wellness kitünő. Az országban az egyik legjobb gyógyvíz itt található. Hiányoljuk, hogy a medencék felett nincs falióra, így nehéz kisakkozni, hogy mikor kell menni kezelésre.
Felhasználó fényképei:
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár -
Kiváló 2021. július 4.a párjával járt itt
Sokadjára jöttünk el és most sem csalódtunk. Ez alkalommal húgomat és családtagjainkat is elcsábítottuk, nekik is nagyon tetszett minden. Igénybe vettük a Hamman gőzkabinos kezelést, különleges érzés volt, mintha a Közép-Keleti hamman fürdőkben jártunk volna. Az étkezés most is kiváló volt.
Felhasználó fényképei:
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - Mesés Shiraz Hotel Egerszalók -