szagi19

szagi19 adatlapja

Regisztráció2017.08.21
Utoljára itt2019.08.07

Gyenge 2023. június 30.a párjával járt itt
A wellness felújításra szorul és kicsi.Kicsit nyomasztó volt a hely hangulata.A fitness terem elavult gépekkel van felszerelve. Összességében ezekkel volt problémám, minden más rendben volt. Személyzet segítőkész, és kedves. Az ételek is finomak voltak. A reggelihez fogyasztható italok gyenge minőségűek.
Kiváló 2017. november 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom ételeket fogyasztottunk már itt több alkalommal is. A hely egy kicsit szűkös, a kiszolgálás lehetne jobb, de a szakács aranyat ér.Az ételek nagy adagok, és igen ízletesek, mindenkinek csak ajánlani tudom. Az egyik legjobb hely a környéken.Aki jót akar enni és szereti a hasát ne habozzon. :)
2017. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Összességében jól éreztük magunkat, nem volt semmi kiugróan rossz, vagy jó. Ételekben volt választék, de minőségben, javulhatnak. Kevés napot töltöttünk itt ahhoz, hogy mindent ki tudjunk próbálni. Kellemes hely, tudom ajánlani. A fitness termet hiányoltam,szeretünk reggelente sporttal kezdeni. A beltéri medence lehetne hosszabb időtartamban nyitva.