Szakértő

Szakértő adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Üzleti utazó
Regisztráció2016.02.10
Utoljára itt2022.05.16

Gyenge 2016. augusztus 29.a párjával járt itt
Régebben sokat jártunk ide, mindig tele volt. Kockázatos volt Debrecenből ki jönni mert ha nem volt hely akkor mehettünk vissza. Ez tíz éve volt. Minap a párommal gondoltunk egyet és az autópályáról ide vettük az irányt, nagyon nagy hiba volt. Nagyon nem azt kaptuk, ami elvárható lett volna, pedig nagyon éhesek voltunk délután hatóra első étkezés.
2016. április 22.egyedül járt itt
Egyszer nagyon későn érkeztem és Kaposváron nem volt hely, itt igen. Az étterem kitűnő nagyon jól főznek, kedvemre való magyaros ízek. Nagyon kedves szimpatikus család vezeti. A szobák tiszták, igen egyszerűek. Nyáron nagy melegbe ne tervezz késői felkelést, mert a fő út mentén van négytől nagy a forgalom az alvás kizárt a dübörgő teherautók miatt.
Átlagos 2016. február 25.a párjával járt itt
Nemrég jártunk párommal Pápán és ismét betértünk ide. Továbbra is ugyan az a minőség, mint egy féléve. A pincérek nagyon gyorsak, előzékenyek hozzá teszem csak mi voltunk ott délután hatkor, tehát nem volt nehéz. Egy kicsit kínos volt, hogy az ajtóba leselkedett, hogy hol tartunk a vacsorával, csinálhatta volna szolidabban is.