szamszi
Országjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság

szamszi adatlapja

Imádok utazni, új helyeket kipróbálni, kávézókba, kastélyokba, éttermekbe, cukrászdákba járni, várost nézni, kirándulni.
Családdal, barátokkal
Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Kritikus  •  romantikus
Regisztráció2013.10.07
Utoljára itt2023.09.07

Átlagos 2018. augusztus 4.családjával járt itt
Ismerös lakik a közelben. Anyukàm gyakran vacsoràzik vele ott. Föleg ünnepekkor. Mi most próbàltuk először. Ár-értékarány jó. A szemèlyzethez gyakran oda kellett menni mert nem jöttek, ezt-azt lehagytak. Az ètelek jók, háziasak. Ismerös nagyon dicsèri a vezetö figyelmessègét.
Kiváló 2015. január 13.családjával járt itt
Diplomaosztó után voltunk ebben az étteremben, és nagyon jó magyarosat ettünk. Igazán hangulatos volt, nagyon finom ételekkel. Az árak kedvezők és a helyszín és könnyen megközelíthető, közvetlenül a belvárosban helyezkedik el. A felszolgáló személyzet barátságos, és segítőkész.
Kiváló 2015. május 8.családjával járt itt
Többször jártunk ebben az étteremben és nagyon meg vagyunk vele elégedve! Hangulatos helyszín, kedves felszolgálók. Az asztalok varróasztalok, mármint az aljuk legalább is, nagyon ötletes. Nagyon finomak az ételek és hatalmas adagok vannak! Ár szempontjából is elfogadható, szóval melegen tudom ajánlani mindenkinek!