Szerényke
Országjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság

Szerényke adatlapja

Regisztráció2014.01.20
Utoljára itt2022.02.11

Átlagos 2017. július 15.barátokkal járt itt
Barátokkal beszéltük meg, hogy itt találkozunk, kár volt. Kint volt szabad asztal, ezért ott foglaltunk helyet, mivel nagyon meleg volt. . . Minden asztalon kis tálban kihelyezett pucolásra váró mogyoró, ami már az elején gyanúsnak tűnt. Megkaptuk az étlapot,aztán gyors átlapozás után be is csuktuk, mert a benne feltüntetett árak HORROR árak.
Szörnyű 2014. január 20. járt itt
A hétvégét(3 nap/2 éjszaka) töltöttem el Szarvaskúton. Nem kell sokat gondolkodni negatívumon, mivel csak azokat tapasztaltam. A négy csillagból egyet máris levennék a szálloda előtt lévő nagy kandelláberről. A szállodai alkalmazottak kedvesek ugyan, a személyzet megnyilívánulása pozitív, de a szálloda egy romhalmaz.
Átlagos 2014. augusztus 25.a párjával járt itt
Augusztus végén töltöttünk párommal egy hosszú hétvégét Kőkapun a Hotelben. Hát. . . őszintén. . . nem biztos, hogy találó a szlogenjük, mi szerint: "Ahol a csend kezdődik"
Kezdeném az odautazással. A címük: Nagyhuta, Kőkapu u. 2.