Szőkéné

Szőkéné adatlapja

Regisztráció2013.10.12
Utoljára itt2014.03.23

Kiváló 2013. október 22.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet,gyönyörű park. Kényelmes szobák. Ajánlom a VIP szobákat: körágy,jakuzzi a szobában,hatalmas erkély. A Welness rész minden igényt kielégít. Családoknak is ajánlom hatalmas kertjével, játszóterével. A szobák egyediek, tágasak. A személyzet kedves és udvarias. Ár-érték aránya kíváló.
Kiváló 2014. február 21.a párjával járt itt
Többször jártunk a szállodában. Nagyon jó az elhelyezkedése, tisztasága. A személyzet kedves és segítőkész. Egyetlen problémája van a szállodának, hogy a szobák nagyon kicsik. De ez a belváros szívében talán elfogadható. Étkezés, nem tudom, mert csak reggeliztünk, az megfelelő volt.
Kiváló 2014. február 21., csoporttal járt itt
Finom ételek, kedves, udvarias felszolgálás. . . Minden, ami szem-szájnak ingere. . . Jártam itt Rotarys rendezvényen, magánemberként, bálban, lakodalomban. . . . Kifogástalan volt mindegyik! Mindig az alkalomhoz illő , különleges ételeket kínált a chef. A borkínálat is mindig passzol a menühöz. Minden rendezvény,vacsora, felejthetetlen élmény volt.