sztimi

sztimi adatlapja

Regisztráció2013.03.22
Utoljára itt2016.06.06

Kiváló 2013. március 31.családjával járt itt
Hatalmas a választék mind ételekből, mind italokból. Egy fix összeget kell fizetnünk, amelynek összege függ attól, hogy mikor szeretnénk menni és utána annyit eszünk és iszunk, amennyi csak belénk fér. Külön grill pulttal rendelkezik az étterem, ahol ki tudjuk választani a rengeteg hús, hal, sajt és egyéb ételek közül, hogy mit szeretnénk enni és ezeket előttünk készítik el.
Kiváló 2013. március 31.barátokkal járt itt
Mikor beléptem, olyan érzésem volt, hogy valami mesébe csöppentem. Az első gondoltam az volt, hogy ilyen Budapesten tényleg létezik? És ha igen, akkor hogy lehet, hogy még nem jártam itt eddig? Minden nagyon színes és akármerre nézünk tele van cukorkákkal, süteményekkel és mindenféle édességgel.
Kiváló 2013. március 22.a párjával járt itt
Legjobb étterem, ahol eddig jártam. Sokszor ettem itt, de még soha semmi negatívumot nem tapasztaltam. Igazi olasz ételeket ehetünk , a pizzákat, tésztákat fantasztikusan készítik, csakúgy mint az előételeket vagy a desszerteket. Az én kedvencem a pármai sonkás, rukkolás pizza, illetve a faszénen grillezett különböző halak.