Telkes Róbert
Népszerű író - 37 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság

Telkes Róbert adatlapja

Ilyen vagyok
Paleolit  •  Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Gasztro-guru  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője
Regisztráció2013.04.14
Utoljára itt2022.06.03

Kiváló 2014. április 26.családjával járt itt
Budapesten lakunk, Balatonon van nyaralónk. Gondolom, ezzel nem vagyunk egyedül. A Mala Garden egy olyan hely, hogy sokszor külön csak az étterem miatt megyünk le Siófokra. Nemcsak a hely hangulata különleges, de az ételek is elsőrangúak. A kiszolgálás fiatalos, kedves, közvetlen, de nem tolakodó.
Kiváló 2014. április 26.a párjával járt itt
Korábban már írtam egy siófoki étteremről, na ez a másik étterem, ami miatt érdemes Budapestről elutazni a Balaton mellé. Különleges, némileg szokatlan olasz étteremről van szó. Nevét a tulajdonosról, Mauróról kapta, és először úgy figyeltem fel rá egy nyári napon, hogy hosszú sor állt a bejárat előtt.
Felhasználó fényképei:
Mauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi -
Átlagos 2014. április 26.egyedül járt itt
Mindig újra nekifutok, mert annyira dicsérik és valahogy soha nem jön be. Nem tudom elképzelni, hogy mi abban a különleges, hogy sorban állok egy étteremben, amig frissen megfőzik az ételt. A választék tényleg szegényes, ugyanazokat az ételeket (főleg tésztákazt) variálják.