T.emmi
4 fotó

T.emmi adatlapja

17Értékelés
Bemutatkozás
Így utazok, így járok étterembe
Regisztráció2014.10.06
Utoljára itt2019.04.10

Néhány kiemelt értékelés

2016. augusztus 27.barátokkal járt itt
Remélem így eljut az értékelés a szállodai illetékesekhez is. A Flamingót is ismerjük, de idén az új "Füred"Hotelt/ ez is 4 csillagos/ látogattuk meg 1 hétre. A felújított épület szép és a szobák mérete is megfelelő. Kiemelném az étterem és a strandi vendéglátó egység valamint a wellness rész személyzetét akik udvariasak és mindig mosolyognak.
4Személyzet
4Elhelyezkedés
Felhasználó fényképei:
Hotel Füred Spa & Conference Balatonfüred -
Gyenge 2019. április 8.barátokkal járt itt
Szombaton 4 személyre foglaltunk ebédidőre helyet. (többször voltunk már ebben az étteremben, amikor Győrben jártunk, járunk. )) Amikor megérkeztünk a pincér középre mutatott egy asztalra,ahol már a székeket se lehetett kihúzni, mivel olyan közel ültek a többi asztalnál.
Átlagos 2015. január 4.barátokkal járt itt
Az új "Vakvarju étterem" belső tér kialakítása tetszett. Modern. Udvariasak. Társasággal voltam. Sajnos az ételek egy része kifogásolható volt. A "házi" húsleves, inkább emlékeztetett egy kockából készültre. A májgombóc kemény volt. A vaslapon sült csirke nem volt sehogy fűszerezve, a krumpli némelyike nyers.
2Ételek / Italok
4Kiszolgálás