thelena
Országjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság

thelena adatlapja

Vendéglátásban, kereskedelemben és az idegenforgalomban, valamint a szállásszolgáltatásban dolgoztam, 40 éves tapasztalattal rendelkezem.
Családdal, barátokkal utazom.Nagyon rosszak a tapasztalataim, ezért sokat segít, ha mielőtt igénybe veszek egy szolgáltatást elolvasom mi a vélemény róla.A résztvevők egy része eléggé megengedő, nem volt minden jó, de azért maximálisra értékel mindent. Ennek csak akkor van értelme, ha mindenki szigorúan és objektíven osztályoz.
Ilyen vagyok
Ínyenc  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  nagyon kritikus
Regisztráció2015.07.22
Utoljára itt2023.10.13

Átlagos 2023. szeptember 7.a párjával járt itt
A folyosón a szőnyegeka foltosak, lyukakasak, piszkosak.
Az ételek már nagyon átlagosak, hatodszor voltunk, mindig gyengébb a felhozatal.
Az ujságos és ajándékbolt megszünt.
A TV csatornák száma kevés.
Kiváló 2023. szeptember 22.családjával járt itt
Kiváló szállás, szép tágas szoba. A gyümölcs és a sütemény ajándékba kiváló ötlet. Kényelmes átjárás a fürdőbe. A fürdő is kiváló.
Kicsit drága........
Átlagos 2023. október 13.barátokkal járt itt
Abban a hitben voltam, hogy egy szállodába megyek, most az értékeléskor derül ki, hogy ez egy panzió. Ez nem lenne baj, csak a hat évvel ezelőtti állapothoz képest, amikor itt jártam, igen nagy a romlás. A személyzet kedvességgel próbálja javítani a helyzetet, de nem lehet. Kicsi szobák, zsúfolt fürdő, kényelmetlen heverők.