Tigibogyó

Tigibogyó adatlapja

Regisztráció2018.07.31
Utoljára itt2020.08.23

Kiváló 2018. július 31.a párjával járt itt
Több éve Lellére járunk, de még csak most tértünk be először. Kellemesen csalódtam! Sokan voltak mégis figyelmes és gyors volt kiszolgálás, az ételre nem kellett sokat várni. Kiadós, a 2 személyes tálat nem bírtuk megenni. Tiszta asztal és környezet. Egy-két szomszédban lévő étterem pincérei átmehetnének egy kis etikai képzésre!
Gyenge 2018. július 31.a párjával járt itt
A párommal tértünk be erre a kívülről tetszetős helyre. 12 percet vártunk az étlapra, pedig nem voltak sokan. Kétszer is nem a megrendelt ételt hozzták ki, majd 40 perc után sikerült. A pincérek azt se tudják melyik asztal kié, se mosoly és még flegma is. Az ár/érték arány nem megfelelő. Messziről el fogom kerülni jövőre.
Átlagos 2018. augusztus 10., kollégákkal járt itt
Első alkalommal jártunk itt ebben a nagyon szépen berendezett kis olasz étteremben. Rajtunk kívűl még 2 fő volt, akik már ebédeltek. 5-n voltunk, rendeltünk levest, főételt és desszeret is. Italként limonádét rendeltünk, én kértem, hogy friss mentával, ha már lime-menta a limonádé.