Timmea

Timmea adatlapja

Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2021.02.23

Kiváló 2017. február 14.a párjával járt itt
A kiszolgálás professzionális "régivágású" vendég-pincér stílusú! Abszolút tiszteletteljes és kedves a személyzet, ők adják az alaphangot, a megfelelő modort és finoman terelik a rendelést, amennyiben szükséges! Kiszolgálás terén picit olyan élményem volt, mint a régi-magyar, fekete-fehér filmekben, ahol még főszerepben volt a jómodor és megfelelő kommunikáció.
Szörnyű 2016. december 13.a párjával járt itt
Kb. két éve láttam a Balneumot a neten és azóta szerettem volna eljutni hozzájuk. Végre elérkezett az idő egy kis karácsony előtti wellnessre. Fáradtan, de jó érzésekkel érkeztünk meg a hotelbe, mely tágas és kellemes megjelenésű. A szobánk egyszerű, de tiszta, ugyan láttuk a légkondis beázás nyomokat a plafonon, de ez minket most nem érintett decemberben.
Gyenge 2016. május 4.a párjával járt itt
Kellemes kései ebédünk színhelyéül választottuk az éttermet. Bélszín steaket rendeltem zöldborsmártással színes roppanós zöldségekkel potom 4500 forintért. A steak ellen nem volt kifogásom, szép vastag darab husi érkezett a kívánságom szerint elkészítve.
Felhasználó fényképei:
Óvárosi Kávéház & Étterem Mosonmagyaróvár -
Óvárosi Kávéház & Étterem válasza
Kedves Timi!
Nagyon örülök, hogy meglátogatta éttermünket és hogy azonnal értékelte is a nálunk elfogyasztott vacsorát, mind a vendégkönyvünkben, mind az ittjártam. hu oldalán. Örülök, hogy a bélszín méretével és elkészítésével is meg volt elégedve, hiszen valóban a 25 dkg az már jó kis adag és mivel a legjobb minőségű alapanyagokból dolgozunk, ez máris válasz az étel árára.
2016. május 4., Óvárosi Kávéház & Étterem, tulajdonos