Útközben
8194181097
Országjáró - 24 városban járt márFelfedező - 89 helyen első értékelőNépszerű író - 182 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1097 feltöltött kép

Útközben adatlapja

Szeretek kirándulni, várost nézni, színházba, moziba, múzeumba járni, zenét hallgatni, jókat enni.
Úgy hozta az élet, hogy sok időt tölthettem külföldön, így sok ország konyháját volt lehetőségem kipróbálni. Szerencsére mindig is érdekelt a nemzetközi gasztronómia, sosem idegenkedtem az ismeretlen ízektől, alapanyagoktól, elkészítési módoktól.
Az egészséges, könnyű ételeket, húsokat, halakat szeretem.
Az édes tésztákat, süteményeket sosem szerettem, a fagylalt viszont télen-nyáron jöhet.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Húsimádó  •  Sushi imádó  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Akció-figyelő  •  Kultúraéhes
Regisztráció2014.11.25
Utoljára itt2022.06.17

Kiváló 2015. október 1.a párjával járt itt
Elsétáltunk két kihalt kerthelyiség mellett, majd befordultunk a sarkon, és megláttuk a Pikniket, ami szintén kitelepült az utcára, és ahol minden asztal foglalt volt. Mielőtt elszontyolodtunk volna, hogy nincs hely, egy társaság befejezte az ebédet, leülhettünk. Később hozzánk is odaültek idegenek, egyetlen szék sem maradt gazdátlanul pár percnél tovább.
Átlagos 2015. november 18.a párjával járt itt
Döbbenten olvastam a lesújtó véleményeket. Minden évben meglátogatjuk az Állatkert új lakóit, és ilyenkor általában itt ebédelünk. Sosem volt kifogásunk sem az ételek, sem a tisztaság ellen, pedig elég háklisak vagyunk. Így hát idén is bemerészkedtünk a Barlangba, ez most igazán stílszerű megfogalmazás :), és direkt kritikus szemmel néztünk körül.
Felhasználó fényképei:
Fővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - Fővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - Fővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - Fővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest - Fővárosi Állat- és Növénykert Étterme Budapest -
2018. október 17.a párjával járt itt
A szokásos formát felborítva először is a kiszolgálásra adott kevés pontot indokolom. Budapest új, legnagyobb indiai éttermében vagyunk. Az utcáról tágas, szép terembe lépünk be. Elegáns, stílusosan díszített. 2, 4 és hatszemélyes asztalok, a sarokban pedig egy díszes, kerek asztal. Galéria is van, és az alagsorban is rengeteg a hely.
Felhasználó fényképei:
Rajkot Palace Budapest - Rajkot Palace Budapest - Rajkot Palace Budapest - Rajkot Palace Budapest - Rajkot Palace Budapest - Rajkot Palace Budapest - Rajkot Palace Budapest - Rajkot Palace Budapest - Rajkot Palace Budapest - Rajkot Palace Budapest - Rajkot Palace Budapest - Rajkot Palace Budapest - Rajkot Palace Budapest - Rajkot Palace Budapest -