Tom180
Országjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság

Tom180 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2015.06.05
Utoljára itt2024.03.27

Szörnyű 2015. október 2.egyedül járt itt
Miután én magam is láttam a tévében, és nem is dolgozom messze, gondoltam egy ebéd erejéig kipróbálom, hisz szeretem a tévében is látott ételeket. Aztán nem tettem, mert a környezet, a pultot támasztó törzsközönség, a választék, és a lassú kiszolgálás miatt elment a kedvem az egésztől.
Kiváló 2015. október 30.a párjával járt itt
Mátraszentimrén nem olyan nagyon sok lehetőség van étterembe betérni, de az egyik a Kemencés Csárda a fő utcán nehezen elkerülhető. Ami nagyon pozitív, hogy Carlsberg sört mérnek, igaz a korsó 4 deci. Nem nagy étterem, és a hosszú asztalok a jellemzőek, így pár turista csoport hamar megtölti. Mi is ide tértünk be.
Felhasználó fényképei:
Kemencés Csárda Mátraszentimre - Kemencés Csárda Mátraszentimre - Kemencés Csárda Mátraszentimre -
Szörnyű 2016. szeptember 25.a párjával járt itt
Megérkeztünk messziről. Leparkoltam a hátsó parkolóban, felballagtunk a lépcsőn. A teraszon két asztalnál nyolcan éppen fogyasztottak, és velük csevegett a pincérkisasszony. Rám nézett és minden egyéb közlés nélkül bejelentette: "Most egy darabig nem veszek fel rendelést. " Rákérdeztem, hogy ez mit jelent pontosan.