turzoandrea
Országjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság

turzoandrea adatlapja

Magyarországon és külföldön is sokat utazom, mert szeretnék minél több helyet megismerni a világból, már amennyire a lehetőgeim engedik. Érdekel, hogy hogy élnek az emberek, a kultúra, az építészet, a történelem, a természet. A gasztronómia területén minden újdonságra nyitott vagyok, 1 hete pl. Thaiföldön megkóstoltam 7 féle rovart, hernyót és apróbékát, krokodilt. Nem az "úri" helyeket keresem, szeretem a kis, helyi kifőzdéket.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Bulizó  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Természetbarát  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Nagyétkű  •  Aktívan pihenő  •  Vízimádó  •  Mindenevő
Regisztráció2017.08.21
Utoljára itt2023.10.18

Gyenge 2023. szeptember 30.a párjával járt itt
Sajnos, az Üvegtigris Büfé a Zalakaros Fürdő területén nekünk nem jött be. Akár magában, akár hasonló helyekkel való összehasonlításban ár-érték arányban nem megfelelő. Nem szoktunk garasoskodni, de drágának találtuk az ételeket és az italokat is. Ezen kívül szerintem szegényes a választék. Legalábbis, ami az ennivalót illeti.
Felhasználó fényképei:
Üvegtigris Büfé - Zalakarosi Fürdő Zalakaros - Üvegtigris Büfé - Zalakarosi Fürdő Zalakaros -
Kiváló 2023. szeptember 29.a párjával járt itt
3 napja érkeztünk férjemmel Zalakarosra, s a Hunguest Hotel Freya-ban foglaltunk szállást. Sajnos, 2 nap múlva haza kell mennünk. Azért sajnos, mert szívesen maradnánk még, hiszen ez a szálloda nagyon tetszik nekünk minden szempontból, s bár először jártunk itt, de biztos vagyok benne, hogy nem utoljára.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Hotel Freya Zalakaros - Hunguest Hotel Freya Zalakaros - Hunguest Hotel Freya Zalakaros - Hunguest Hotel Freya Zalakaros -
Érdekes 2023. augusztus 27.barátokkal járt itt
Gyomaendrődön nyaraltunk nemrégiben férjemmel és barátainkkal. Utánajártunk, milyen látnivalókat ajánlanak a városban. Így bukkantunk rá az Erzsébet ligetben lévő Lombkorona sétányra és kilátóra, mely gyönyörű környezetben helyezkedik el. Azon meglepődtünk, hogy belépődíjat kellett fizetni, de túlléptünk ezen.
Erzsébet ligeti Lombkorona Sétány és Kilátó Gyomaendrőd -