Ugor étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Ugor értékeléseit!

Olvasd el Ugor étterem értékeléseit!

Ugor értékelései

2016. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 14. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Valami változhatott, ezen a nyáron visszatértek a régi, jobb idők és sokkal jobb benyomást tett rám a hely, mint egy évvel ezelőtt. A lányok, négyen-öten tényleg nagyon kedvesek voltak, a barátságos szolgáltató-vendég kapcsolatban minden feloldódik, szívesen jár ide bárki, a konyhán rugalmasak, ilyen-olyan összeállításban is kérhető, ami van, jó ízű az étel, csak jó szívvel fogok emlékezni erre.
2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29.
Azt hiszem, ide senki nem jön el valahonnan enni, csak ha véletlenül erre jár. Persze, nem is akar több lenni ennél ez a hely, egyszerűen egy gyorsbüfé, abszolút közömbös kiszolgálással, abszolút érdektelen kínálattal, se nem jó, se rossz itt semmi, ugyanazokat török/arab stb. izéket kapod, mint bárhol. Sajnos török rizs nem volt, amit szívesebben ennék köretnek, meg saláták sem.
Ha erre lennél éhes éppen -

Semmi Extra Budapest

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 28.
Egy éve betértünk a lányommal. Most meg elsétáltunk előtte. Mentünk valahová ebédelni. Kérdés, miért nem jutott eszünkbe, hogy ide bemenjünk? Nem tudom. Valahogy olyan, hogy egyszer kipróbálod, aztán mér nem érdekel. Talán ennyi az emlék. Nem volt nagyon rossz, meg nem volt nagyon jó. Tulajdonképpen nem is kötnék bele semmibe.
Ha éppen ott vagy éhes -

Szerencse Wok Tapolca

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Pár éve működik a hely, és épen arra jó, hogy megérkezz valahonnan távolról, bevásárolj magadnak és közben egyél egy nem túl jót, de nem is rosszat. Ha éppen ott jön rád. A hölgy, aki állandó bútordarabja a helynek, kedves é rugalmas, a kínai ételek se jobbak, se rosszabbak a máshol kaphatóaknál.
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 11.
Az idei nyár egyik kirobbanóan jó gasztroélménye volt Kánya Zoli Halsütőjében a fogas. A tudatlan és igénytelen magyar szerte a tó partján hekket kér a sütödékben, és "balatoni ebéd"-nek nevezi az argentin halat. Brrr. Itt viszont, az autentikus helyen keszeget és pontyot eszel, fogast és pisztrángot is ha akarsz, de harcsa is van.
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 11.
Valaha régen már megfordultam itt, jó emléket hagyott, örültem, hogy újra erre járhattam és ráadásul éhesen. Meglepett, hogy tele volt és minden asztal foglalt, nagyon népszerű lehet, gondoltam. Annak ellenére, hogy nem volt foglalt helyünk, kerítettek nekünk egy nagyon elfogadható asztalt. Kicsit tényleg retró, de nem áll rosszul neki.
2016. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. március 10.
Régebben mintha jobb lett volna. . . vagy csak rosszul emlékszem. Nem volt túl lelkes a fogadtatás, amikor valahogy kibukdácsoltunk a 44-es utat elhagyva egy kis kitérő kedvéért, Szarvas mellett. Helyi erők taszigálták a dákóval a golyót. . .
Visszatérés a tett színhelyére -

Szlovák Söröző & Étterem Budapest

2015. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Valamit illene kiegészítenem az értékelésen. . . tegnap este beültünk vidékről jött barátaimmal ide, nem a szép emlékek miatt, hanem azért, mert ez volt közel és ez jutott eszembe. Éppen egy asztal volt még, ami nem volt foglalt. Hát bezsúfolódtunk szűken. A kínálat nem volt túl jó, amit kértünk, arról egy oda-vissza séta keretében közölte a hölgy, hogy nincs a konyhán csak az étlapon, ezért kértünk inkább mást.
2015. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. november 19. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ma arra sétáltam és eszembe jutott. Valamikor régen jó volt itt találkozni másokkal, de nem az étterem a jó emlék, hanem az arc meg a társaság. Kb. két hónapja bementem egyedül. Fura, mert csak úgy nem ülök be egy sörre ok nélkül, de éppen erre jártam, szomjas voltam.
2015. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. november 17.
Csak azért, hogy ide bemenjek, nem mentem még el odáig. Autóval megálltam már előtte, mert jobb nem jutott az eszembe. Gyalog is csak akkor, ha más nem volt nyitva. Nem igazán rossz a hely, ehető az étel, de nem túl jó valahogy semmi. Van valami sajátos hangulata, néha németek ücsörögnek a kinti asztaloknál, néha a helyi erők összejönnek bent és nem nagyon zavartatják magukat, hogy vendég ül kint, harsányan vidulnak és káromkodnak.