Ugor
4 helyen Gasztrokirály
331379205542190
Országjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2210 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42190 feltöltött kép

Ugor adatlapja

2055
Az egész ország érdekel. A világ is, csak az itt nem derül ki. Nincs olyan megye, ahol még nem jártam volna, sok száz falut és várost már nem tudok itt megjelölni, mert régebben voltam arrafelé. Minden népre, kultúrára, gasztronómiai élményre nyitott vagyok! Ez rengeteget hozzátett az életemhez.
Évi egy-két szálláshelynél többet nem tudok érdemben felmutatni, Magyarország nem olyan nagy, hogy egy-két óra alatt ne jutnánk el egyik részéből a másikba, ezért sokszor indokolatlan lenne, hogy ott telepedjek meg éjszakára is. De valamennyi megyénkben előfordult már, hogy ilyen vagy olyan okból ott aludtam valahol. Érdekelnek a magyar tájak is, az emberek is, meg a gasztroélmények is. Egyáltalán nincs bennem semmifelé nemzeti felsőbbrendűségi tudat, ha minden országnak lenne külön étterme Magyarországon, akkor valószínűleg minden nap máshol kóstolnék újabb és újabb ízeket.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Kultúraéhes  •  Vízimádó  •  Mindenevő
Regisztráció2015.10.06
Utoljára itt2024.03.28

Érdekes 2024. január 16.egyedül járt itt
Bevallom, eléggé szkeptikus voltam, hogy ugyan már, a fenének kell ez a kiállítás, a komáromi erődben, amit megtöltöttek görög meg római kamuszobrokkal, teljesen helyidegen az ötlet. És akkor milyen ez egy plázában? De nem, ez azért mégsem annyira rossz. Odaálltam vigyorogni a pénztár elé, de a lány lehűtött, hogy a pénztáros elment valahová, jöjjek máskor.
Felhasználó fényképei:
Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest - Ókori Görög kiállítás - Etele Plaza Budapest -
Kiváló 2024. március 12.egyedül járt itt
A vasúti múzeumban esteledett rám Palotabozsokon, és a kedves ember, aki olyan szívvel-lélekkel teszi ott a dolgát. azt tanácsolta, hogy ha jót akarok, akkor a ZONA étterembe menjek vacsorázni Bátaszékre. A programom úgyis többesélyes volt, hát valahol csak enni, nem lehet mindig zacskókban hordott csokikból élni, hálásan megfogadtam a tanácsot és a nyergest, a rudast meg az ostorhegyest Bátaszék irányába hajtottam tovább.
Felhasználó fényképei:
Zona Étterem Bátaszék - Zona Étterem Bátaszék - Zona Étterem Bátaszék - Zona Étterem Bátaszék - Zona Étterem Bátaszék - Zona Étterem Bátaszék -
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 26.egyedül járt itt
Ez a villa valami elképesztően szép! A késő szecessziós Schiffer-villába ellátogatni még akkor is élmény, ha nincs itt semmiféle múzeum. És hogy miért nem ismertem? Itt sétáltattam százszor a kutyát, itt csavarogtunk a haverokkal, lányokkal sok-sok éven keresztül, A Lendvay utca, Munkácsy utca, Epres kert környéke tele van palotákkal, buja romantika, csak meg kell tölteni a saját életed ifjonti bujaságával és romantikájával.
Felhasználó fényképei:
PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest - PAM Pénzügyőr- és Adózástörténeti Múzeum Budapest -