ujhkriszti

ujhkriszti adatlapja

Regisztráció2013.06.13
Utoljára itt2020.12.22

Kiváló 2013. június 13.családjával járt itt
A szállodában a téli zord időben voltunk,az időpontunkat kétszer kellett módosítanunk,de teljes megértéssel fogadták. Kellemes meglepetésként,apartmant kaptunk,a lefoglalt szoba helyett,ami tágas,tiszta,és kényelmes volt. A személyzet kedvessége,figyelmessége,példa értékű minden szálloda számára.
Kiváló 2015. november 26.családjával járt itt
Először jártam itt,a szálloda fekvése,a sódomb engem lenyűgözött. Mivel nem autóval érkeztünk,a megközelítés egy kicsit nehézkes volt,de a személyzet készségesen sietett segítségünkre/haza felé már a szálló kis golf autójával vittek le minket a buszmegállóba. /A szoba tiszta, két személynek tökéletesen megfelelő.
2013. június 13.családjával járt itt
Pihentető három napot töltöttünk a Pelionban. A wellness részleg szuper,elfért mindenki anélkül,hogy zavartuk volna egymást. Az egész szállodát a tisztaság jellemezte. Az ételek pedig? ! ! ! ! Naaaagyon finomak,sok félék voltak. Véleményem szerint mindenki tudott"mazsolázni" a finomságok közül kedvére. A szálloda parkja szép,tágas.