UtazóMia
Országjáró - 28 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság

UtazóMia adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Tésztakedvelő  •  Aktívan pihenő  •  Vízimádó  •  Kritikus  •  Bringás
Regisztráció2017.07.02
Utoljára itt2019.12.25

Szörnyű 2017. július 13.a párjával járt itt
A weboldal alapján azt gondoltam, találtam egy remek helyet, milyen jó lesz itt enni a párommal. Alig találtuk meg a helyet először is, másodszor amikor beléptünk, azt hittem egy bárban vagy bisztrószerűségben vagyok, meg is kérdeztük hol az étterem, mire jött a válasz, hogy ez az. . . Már mindegy volt, éhesek voltuk, úgyhogy kikértük az étlapot.
Felhasználó fényképei:
Kovács Étterem Vásárosnamény -
Gyenge 2017. július 2., csoporttal járt itt
A pincérek nagyon fiatalok voltak,nagyon esetlenek és rettentő lassúak. . 1 órával az érkezésünk előtt szólt a csoportunk (kb. 40-en voltunk), hogy megyünk, de még így is 50 percet vártunk az ételre. Az egyik pincér a tányérról két krokettet az egyik vendég ölébe ejtett, amire egy "hoppá" reakción kívül mást nem csinált :D mintha mi sem történt volna.
Gyenge 2017. július 14.barátokkal járt itt
Óriás hamburgert ettem első alkalommal, másodjára pedig francia pirítóst, ha jól emlékszem. . Ami nagyon megmaradt bennem, az a pincérlány közönyössége, komorsága, mosolytalan (és emiatt) ellenszenves arca. Kedvesen kikértem az ételt és mosolyogva megköszöntem amikor a pult mögül odakiabált, hogy kész a kaja, de az arca rezzenéstelen maradt mindkét alkalommal, amikor ott voltunk.
Felhasználó fényképei:
Big Burger Tiszaújváros - Big Burger Tiszaújváros -