varadym
Országjáró - 123 városban járt márFelfedező - 71 helyen első értékelőNépszerű író - 1721 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2239 feltöltött kép

varadym adatlapja

Szeretem a Szállodákat, kritikus vagyok és lehet is, hiszen sok pénz fizet az ember egy jó szállodai szobáért.Nem balhézom ha nem kapom meg a welcome drinket és az egyéb ingyen cuccokat -ezek mind nem érdekelnek, csak a lényeg, de az nagyon :)
Sokat járok "vidékre" a munkám miatt és ha tehetem utazunk a családommal is.
Család, 2 kisgyermek, vagy munka.
Regisztráció2013.11.14
Utoljára itt2022.07.26

Átlagos 2013. november 14.gyerekekkel járt itt
Sajnos nagy csalódás volt. 4 liftből 2 üzemelt, néha 3. Az étteremi árak irreálisan magasak. A lift melletti lámpák nem világítanak (kiégtek) 5 szinten, kb 2 éve és az óta nem cseréltek izzókat. A WC ajtók üvegből vannak, még a nyilvános helyen is, ki az az elmebeteg aki üvegajtót tervez ilyen helyekre? A parkolás 1.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Saliris Egerszalók -
2014. február 24., kollégákkal járt itt
Eldugott helyen találtunk rá, erre a kelleme és igazán természetközeli kastélyszállóra. Nem egy tipikus hotel, jó előtte bejelentkezni, itt nem 24/7 -ben dolgoznak, csak ha van vendég. Egy vendégszerető hölgy fogadott minket, kedves és készséges volt, mivel csak mi voltunk, így körbevezettet a házban és megérte ez a kis túra A szobák más-más berendezésűek, mint ha vissza repültünk volna az időben egy évszázadot.
Felhasználó fényképei:
Platthy Kastélyszálló Bánhorváti - Platthy Kastélyszálló Bánhorváti - Platthy Kastélyszálló Bánhorváti - Platthy Kastélyszálló Bánhorváti - Platthy Kastélyszálló Bánhorváti - Platthy Kastélyszálló Bánhorváti - Platthy Kastélyszálló Bánhorváti - Platthy Kastélyszálló Bánhorváti - Platthy Kastélyszálló Bánhorváti - Platthy Kastélyszálló Bánhorváti - Platthy Kastélyszálló Bánhorváti - Platthy Kastélyszálló Bánhorváti - Platthy Kastélyszálló Bánhorváti - Platthy Kastélyszálló Bánhorváti - Platthy Kastélyszálló Bánhorváti - Platthy Kastélyszálló Bánhorváti - Platthy Kastélyszálló Bánhorváti -
Izek, mámor, Árnyas -

Curry House Budapest

2014. január 27.gyerekekkel járt itt
Bevallom annyian emlegették, hogy milyen klassz és csúcs hely, hogy elmentünk a családommal hétvégén. Ezt a hely igazán azt hiszem nyáron érdemes meglátogatni, mert a beltér bevallom nekem kicsit kaotikus és zsúfolt volt. A Thone székek nyikorognak és kényelmetlenek, az asztalok távolsága babakocsival igen csak szűkös, de legalább a szomszéd asztal etette a kisebbik gyermekemet :) No de az ételek.