Évi67
Népszerű író - 98 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 129 feltöltött kép

Évi67 adatlapja

Párommal 30 éve vagyunk házasok. 3 gyermekünk van. Sokáig nem utaztunk sehova. Pár éve viszont legalább egyszer évente elmegyünk valahová, (nem kell, hogy drága hely legyen, kicsit pihenni, "leereszteni", a rohanó hétköznapok után)néha családostul, néha kettesben.
Túlnyomórészt személyautóval megyünk nyaralni, de előfordult már, hogy hosszabb útra (1200 km) inkább autóbusszal mentünk, szervezett csoportos utazásra. Éttermet úgy választok, hogy kényelmes legyen, tiszta és kellemes hangulatú. Családbarát legyen, tehát féladag ételeket is lehessen rendelni a gyerekeknek, esetleg kifejezetten nekik ajánlott egészséges menüt lehessen rendelni. A modern ételek mellett kínáljanak házias fogásokat is, és ami a legfontosabb (ne akarjanak átverni!), tisztelettudó, precíz és kedves legyen a kiszolgálás. Persze, ezt előre nem lehet tudni, de ahol ezt nem tapasztalom, oda többet nem megyek.
Regisztráció2013.11.10
Utoljára itt2022.09.22

Kiváló 2014. március 25.a párjával járt itt
Párommal voltunk februárban egy Valentin hétvégén a Jonathermal 4 személyes faházában. Nyaranta gyakran voltunk itt a családunkkal, de igazi meglepetés volt, hogy télen is igazán kényelmes, meleg várt minket a faházban. Még pezsgő is be volt készítve az érkezésünkre. Nagyon tiszta volt minden, a szobák, a konyha rész és a fürdőszoba is.
Családias étterem, házias ételek -

Gólyafészek Fogadó & Étterem Dunaújváros

Kiváló 2014. június 26.gyerekekkel járt itt
Kellemes környezetben, házias ételeket szolgálnak fel ebben az étteremben. Nagyon kedves a kiszolgálás. Az árak is nagyon jók. Az egyetelen probléma ezzel az étteremmel, hogy "eléggé el van dugva" kicsit félreesik a belvárostól. (az óvárosban van) és kevés a parkoló hely. Maga az étterem világos és tiszta.
Kiváló 2014. július 2.a párjával járt itt
Maga a vendéglő elegáns, külső terasz is van jó időben. (tavasztól őszig) A kiszolgálás is nagyon kedves, precíz, diszkrét. Igazán ízletes, finom ételeket szolgálnak fel. Az árak is elég jók. Pároknak ideális egy meghitt ebédre, vacsorára. Még gyertyát is gyújtanak az asztalon. Családoknak is ajánlom, mi már gyerekekkel is jártunk itt.
Felhasználó fényképei:
Kiskohász Vendéglő Dunaújváros - Kiskohász Vendéglő Dunaújváros - Kiskohász Vendéglő Dunaújváros - Kiskohász Vendéglő Dunaújváros -