vinyus

vinyus adatlapja

Regisztráció2015.01.12
Utoljára itt2019.11.09

Kiváló 2016. július 8.gyerekekkel járt itt
2016. 07. 07-én voltunk itt! Tavaly is itt ebédeltünk és megígértük magunknak, hogy ide jövünk enni akárhányszor csak itt járunk. Nagyon kellemes kis udvar, ami felidézi a Retro stílust! Az ételek ízletesek és maradok hű magamhoz, most is bodza szörpöt fogyasztottam. Ezt ne hagyja ki senki. Az ételek mennyisége bőséges elérhető áron!
Sástó Étterem válasza
Köszönjük az értékelést.
2017. augusztus 22., Keszthelyi László, tulajdonos
2015. július 20.barátokkal járt itt
Ha Noszvaj, akkor Síkfőkút! Aki egyszer ellátogat Noszvajra, akkor ide is érdemes felmennie! A sok látnivaló a faluban szép és fárasztó! Síkfőkúton kipihenheti magát! Egy séta az Attila kúthoz egy séta tó körül egy ebéd/vacsora a Rozmaring Étteremben! Már többször is voltam itt egyszer egy lakodalomban!
Átlagos 2019. november 9.családjával járt itt
Betértünk ebbe a vendéglőbe, de minek! A kenyér lehetett úgy 2 napos a rendelés felvétele sem volt zökkenő mentes. Nem azt kaptuk amit kértünk, de ez volt a legkevesebb baj. Rendelésünk egyik tétele megrendelésünk és fizetés eltelte után kb 6000Ft-tal megnőtt! Ezt a félre értést is rendeztük ott a helyszínen.