Wellness lady

Wellness lady adatlapja

Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2018.06.28

Kiváló 2016. augusztus 1.a párjával járt itt
Csodálatos 4 napot töltöttünk el itt. A szálloda nagyon jó helyen van,minden közel van,éttermek,fürdők,aquapark stb. A szálloda wellness-részlege kiváló. A szobánk nyugodt csendes sarokban volt. Bár volt egy-két negatívum is,de összességében mindenképp érdemes visszatérni.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Utazni mindig is szerettem,de elég sok idő telt el,amíg ebben a csodában részem lehetett. Sajnos rövid időt töltöttünk el itt,de az maga volt a paradicsom. Az sem rontott a hangulatomon,hogy november volt. Csodálatos volt az idő,bár a Balatonban nem fürdőzhettem,a wellnessben annál inkább. Ki is használtam a szálloda adta lehetőségeket.
Felhasználó fényképei:
Hotel Azúr Siófok - Hotel Azúr Siófok - Hotel Azúr Siófok - Hotel Azúr Siófok - Hotel Azúr Siófok - Hotel Azúr Siófok - Hotel Azúr Siófok -
2016. augusztus 2.a párjával járt itt
Sajnos csak kevés időt tölthettem a szállodában,de igazi élmény volt. A hatodik emeletről olyan csodálatos látvány tárult a szemünk elé,hogy mindig emlékezni fogunk rá. A személyzet segítőkész volt. Az ételek finomak voltak. Remélem még részese lehetek újra!
Felhasználó fényképei:
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Prémium Hotel Panoráma Siófok - Prémium Hotel Panoráma Siófok - Prémium Hotel Panoráma Siófok -