wolferl
Országjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság

wolferl adatlapja

Regisztráció2013.06.09
Utoljára itt2023.07.25

Szörnyű 2023. július 25.családjával járt itt
Soha korábban nem történt velem még hasonló eset, pedig rendszeresen veszek igénybe szállásokat hosszú évek óta. Külföldről érkeztünk nyaralni Mosonmagyaróvárra, a Booking. comon találtam ezt a szállást, napokon át keresgéltem, mire rábukkantam a Fészek Fogadóra, amely látszólag mindenben megfelelt.
Szörnyű 2014. augusztus 6.a párjával járt itt
Aki mindenképpen kalandtúrára vágyik és egy lepukkant retró-szállás vendége szeretne lenni, az bátran foglaljon szállást a Csopaki üdülőfaluban - mindenki mást azonban lebeszélnék erről a kalandról. Mi egyetlen éjszakát töltöttünk ott, gyorsan kellett szállást keresnünk és nem volt máshol hely, gondoltuk, ez is megteszi, nem a kényelem a lényeg, csak legyen ágy, plafon és négy fal.
Felhasználó fényképei:
Csopaki Üdülőfalu és Kemping Csopak - Csopaki Üdülőfalu és Kemping Csopak -
Gyenge 2013. december 30.a párjával járt itt
Egy tipikus belvárosi turistalehúzó étterem, középszerű konyhával és barátságtalan kiszolgálással. Éttermi vócsert (voucher) használtunk fel párommal, de már amikor asztalfoglalásnál szóba hoztuk a birtokunkban lévő kupont, az étteremvezető hölgy fanyalgásával szembesültünk, aki úgy nevezte az étkezésünket, mint ami tulajdonképpen „ingyen” van.
Felhasználó fényképei:
Nádor Borétterem Budapest -