zara
212007
Országjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság

zara adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Burger-imádó  •  Édesszájú  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Kisállattal utazó  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2014.03.19
Utoljára itt2020.06.22

Kiváló 2014. április 7.a párjával járt itt
Többször visszamentünk hamburgert enni, ami a legnagyobb azok közül, amikkel eddig találkoztam. Mindig friss a buci és a rengeteg saláta is, bőséges az adag, gyakorlatilag két fogásnak simán megfelel. Köretnek lehet rendelni hozzá sült krumplit, de azt tényleg csak a nagyétkűek tudják megenni. A gyros adag is hasonlóan hatalmas, azt még nem kóstoltam.
Kiváló 2014. április 1.a párjával járt itt
A szűzérme volt mindkettőnk választása. Én valami isteni sajtmártással kaptam, a párom rántva és salátával. A felszolgálás kifogástalan volt és nagy előnye a helynek, hogy bár rengetegen voltak, a kinti részen teljesen elszapárált asztalokat találtunk és nyugodtan beszélgethettünk. A kinti forgalom sem látszik/hallatszik be.
Kiváló 2015. április 30., csoporttal járt itt
Egyedi elképzelések iránt érdeklődő, azt maximálisan figyelembe vevő családi vállalkozás, bűbájos kissráccal, aki - kérdés után - nasit ad a kutyusnak. Kb havi rendszerességgel visszajárunk, és vissza is fogunk, illetve amikor átutazóban járunk arra, akor is betértünk és be is fogunk térni.