zene47
Országjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság

zene47 adatlapja

Nyugdíjasként már sokat utazhatok.Ami keveset tudtam megtenni munka és gyereknevelés mellett,most pótolom.
Időm van+ pénztárca kímélő módokat találunk.Az ajándékba kapott wellnes lehetőségeket is kihasználom,így sok szép helyre eljutok. Klubok tagjaként is szervezünk utakat. 1-1 program után szívesen ülünk be étterembe, ahol vagy a család jöhet össze, vagy csoportosan oldjuk meg az étkezést.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Édesszájú  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes
Regisztráció2016.11.13
Utoljára itt2024.03.22

Kiváló 2023. október 18., csoporttal járt itt
Csoportosan érkeztünk a Hotel Lővérbe. Egy jó levegőjű, csendes helyen fekszik a város szélén, körbevéve az erdő fáival. Keveset tartózkodtunk itt, mivel feszített tempójú programjaink voltak. Nagyon kényelmes volt a fekhely, tágas a szoba. A fürdőszobában jobb lenne kád helyett zuhanyfülkés megoldás, Többünknek kicsit nehéz volt így a fürdés.
Kiváló 2023. június 23.a párjával járt itt
A neten akadtam rá egy akciós ajánlatra, ahol a vadászkastélyhoz tartozó egyik apartmanban töltöttünk 3 napot. Remek választás volt. Jól felszerelt, tágas lakótér, kényelmes fekhely várt minket. Közvetlen, kedves volt a személyzet, bármiben segítségünkre voltak. A kastélyban használtuk a wellnes részleget, barangoltunk a környéken és néhány közeli helyszínt is meglátogattunk.
Felhasználó fényképei:
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta -
Kiváló 2023. június 23.a párjával járt itt
Véletlenszerűen tértünk be ebbe az étterembe. A Zempléni-hegység szép tájait jártuk, éppen ebédidőben jártunk Pálházán. Kerestem a neten étkezési lehetőséget, így találtam a Tölgyfa Vendéglőre. Nem volt tömeg, nagyon gyorsan kiszolgált a kedves, barátságos fiatalember. A szezonhoz igazodó bodzás eperkrémleves fantasztikusan finom volt.
Felhasználó fényképei:
Tölgyfa Vendéglő & Panzió Pálháza -