ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag értékelései

2014. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Bank Center épületének alagsorában van ez az étkezde, amolyan irodai menza hangulattal, de bárki betérhet, nemcsak a BC dolgozói. Egyszerű asztalok és székek vannak, dekoráció nem igazán jellemző. Évekkel ezelőtt 1-2 hetente ettünk itt, mert az akkori munkahelyi menza borzasztó rossz volt, de aztán találtunk a környéken jobb helyeket is.
Pakisztáni gyorsétterem a Westendben -

Kohinoor Gyorsétterem - WestEnd City Center Budapest

2014. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. október 24.
A megnyitása óta rendszeres visszajáró vendégük vagyok, évek óta tartják ugyanazt a megszokott minőséget, s az étlap sem sokat változott. Pakisztáni étteremként nagyjából az indai konyha klasszikus, jól ismert ételei köszönnek vissza. Ár-érték arányban a menü éri meg a legjobban, ami vegetáriánus (900 Ft) és húsos (1100 Ft) változatban is létezik.
2014. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. október 24. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az UniCredit Bank épületében található a Melodin lánc ezen étterme, és voltaképpen a bankosok üzemi étkezdéjeként funkcionál, de a Róbert Károly körútról bárki besétálhat ide enni. Azt gondolom, a fennmaradását leginkább annak köszönheti a hely, hogy nincs igazán konkurenciája, azaz aki itt dolgozik, az ezen kívül rendelni tud vagy otthonról hozni, de a környéken nem nagyon van más és jó étkezési lehetőség.
Rossz kezdés után az ételek kárpótoltak -

Pándzsáb Tandoori Indiai Étterem Budapest

Értékelt: 2014. október 23. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Évek óta jól ismerjük az éttermet, mondhatni a nyitás óta, többször ettünk itt finomakat, amúgy is nagyon kedveljük az indiai konyhát, bár az elmúlt évben nem tudtunk jönni. Pont 1 éve jártunk itt legutóbb. A kialakítás a régi, lépcsőn kell felmenni az asztalokhoz, a konyha lenn van a földszinten.
Nem tudom, mi ez, de jó... -

Bao Bao Dim Sum Bar Budapest

2014. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. október 23. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Bazilika előtti nagy téren a Sas utca felől nyílik az étterem, pont a sarkon. A bejárattól balra a jól ismert Lacipecsenye, szemben a Bao Bao Sim Sum nyílik (közös tulajdonos, de 2 külön konyha és koncepció). Nekem ez némi képzavart okoz, először nem is értettem, megszűnt a Lacipecsenye és helyette lett ez a keleti étterem? ? Hogy is van ez?
Napsütés, fagyi, panoráma -

Vinolia Bistro Budapest

2014. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. október 13. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Furcsa érzés a szülővárosomban turistaként érezni magam, itt a Vinoliában valami ilyesmit éltem meg. A Március 15. téren, a Mátyás Pince szomszédságában rajtam kívül csak külföldi turisták voltak, az a típus, akik nem arra törekednek, hogy napi 50 múzeumot megnézzenek és 3 nap alatt kipipálják a Lonely Planetet, az apróbetűs részeket is beleértve, hanem inkább az ücsörgős, rácsodálkozós, a város hangulatát megélő utazóké.
Köszönjük az ajánlást! -

NU - Bor & Bisztronómia Budapest

Értékelt: 2014. október 13. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy nagy utazó - nagyevő blogger oldalán olvastam ajánlást erről az étteremről, s mivel nem is lakunk messze, végre egyszer volt egy szabad hétköznap ebédidőnk, amikor be tudtunk térni ide a Nu bisztróba, s hogy ne tartogassam a végére a véleményt, abszolút nem bántuk meg!
Indiai gyorsétterem, új helyen -

Bombay Curry Bar - Corvin sétány Budapest

Értékelt: 2014. október 13. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az Andrássy úton nyílt első Bombay Curry Bart már teszteltük pár hónapja, most az összehasonlítás végett megnéztük a Corvin sétányon nyílt második egységüket is. Itt is van egy kellemes, tágas terasz, ahol az őszi napfényben jólesően lehet sütkérezni, de benn is hasonló a dizájn, mint a másik étteremben.
Sportolás után vagy helyett jó ide betérni -

Cserpes Tejivó - MOM Sportközpont Budapest

Értékelt: 2014. október 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A 12. kerületi MOM Sportcsarnok bejáratánál is nyílt a közelmúltban egy Cserpes Tejivó. A hétvégi ásványbörzén jártunk, de a benti büfé helyett inkább a már jól ismert és korábban bizonyított Cserpes minőséget választottuk, s nem is csalódtunk. Ez az étkezde a Deák térinél sokkal tágasabb, szellősebb, jobban el lehet férni, így összességében számomra kellemesebb.
Kreatív édességek, finom szépségek -

La Mimosa Budapest

2014. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. október 13. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy szuper kis cukrászda Újlipótvárosban, amit nem is értek, hogy eddig miért nem fedeztem fel. . . A Radnóti Miklós utca végén, majdnem a Dunánál. A cukrászda púder rózsaszín - lila - fekete színekbe öltözött. Kívül fonott ülőalkalmatosságok, a gyerekeknek külön piros asztalka, napernyővel, katicamintával; benn tonettszékek, 3 kerek asztalka.