ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag értékelései

Átlagos ebéd, vegyes benyomások -

Cafe Vian - Gozsdu Budapest

2015. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 27.
A 3 Vian Café közül ez tetszett a legkevésbé, a másik kettőben (Bazilika/Arany János utca, ill. Liszt Ferenc tér) már többször jártam. Ami közös mindhárom helynél, hogy kedvező áron lehet 2 vagy 3 fogásos ebédmenüt enni. A menüvel ellentétben az italok viszont meglehetősen drágák, ezért a legtöbben csak egy pohár csapvizet kértek.
Bulizó hely a Margitszigeten -

Holdudvar Budapest

2014. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. január 3.
Bár a szívecskék szerint nem tudom jobbra értékelni a helyet közepesnél, de mégis azt írtam, hogy ajánlom, mert a Margitszigeten belül még mindig a Holdudvart találom a legjobb (legkevésbé gyenge) helynek, bár nem igazán az én korosztályom helye, sokkal inkább a tízen-huszonéveseké. Egy munkatársam születésnapját ünnepeltük itt legutóbb, de előtte is párszor megfordultunk már itt, szintén kollégákkal.
Nem kőből készül a leves -

Kőleves Vendéglő Budapest

2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Kazinczy utcai "új vigalmi negyed" egyik népszerű kerthelyisége, ahol elég jó konyhát visznek, és hostelként is működik. Barátnőkkel jöttünk össze egy nagy beszélgetésre. A kertben színes asztalok és székek fogadnak, amelyek fapadosak, nem kényelmesek. Előzetesen foglaltunk asztalt, ami jó ötlet volt, mert elég sokan voltak, felkapott és forgalmas a hely.
Koncert előtt a Dunán -

A38 Étterem Budapest

2014. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az A38 elsősorban, mint koncertek - nagyon jó koncertek! - helyszíne ismert és népszerű. Nem is tudnám megszámolni, hogy hány alkalommal jártam már itt, de általában csak a zene miatt jöttünk, bár persze láttam, hogy a felső szinten egy étterem is működik. Legutóbb úgy alakult a programunk, hogy egy vacsorára is beültünk.
Ahol minden a pálinkáról szól -

Abszolút Pálinka Budapest

2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 1.
A Kazinczy utcai buli-negyedben található ez a picike hely, ahol a hangsúly a pálinkák népszerűsítésén van. Mi azonban nem ennek apropóján érkeztünk ide, hanem egy kalligráfiai kiállítás megnyitójára, melyet a különteremben tartottak. A hely nagyon kellemes, akik nem értenek vagy nem ismerik nagyon a pálinkákat, azoknak részletesen bemutatják a tudnivalókat és szívesen ajánlanak is.
Belvárosi klub fiataloknak -

Kis Á Bár & Étterem Budapest

2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 1.
A 3 szintes hely több funkciót foglal magában. A galérián kiállításokat szoktak rendezni és kényelmes kanapén lehet ücsörögni. Az utcaszinten tapas bar és kávézó, italozó hely, míg a pincében underground (a szó szoros értelmében) koncerteknek ad helyet. Mivel az alapterület kicsi, így mindegyik szinten hamar kialakul a tumultus, ha többen összejönnek.
Hááát.... ez elég furcsa volt -

Vegán Édes Élet Cukrászda Budapest

2014. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. január 1.
A Pannónia utcai indiai étterem mellett található ez a kis cukrászda, amelynek az a sajátossága, hogy kizárólag vegán süteményeket tartalmaznak. Azaz semmilyen állati eredetű összetevő nincs bennük, tejtermékeket és tojást is beleértve. Márpedig a sütiket ezek nélkül elég nehéz elképzelni.
Talponálló a Wesselényi utcában -

Pic Nic Streetfood Budapest

2014. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. január 1. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Bónuszbrigádos kuponnal jártam ezen a helyen, bevallom, korábban sosem hallottam róla. Amikor kerestem a házszámot, simán túlmentem az étkezdén, annyira nem volt az utcáról feltűnő. Aztán visszafordulva már sikerült beazonosítani az objektumot. Elsőre bevallom, nem volt igazán bizalom gerjesztő a hely, magamtól biztosan nem kaptam volna kedvet a látvány alapján, hogy bemenjek, amolyan külvárosi csehó hangulat uralkodott.
2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 1.
Ez már a 3. Cserpes Tejivó, amit meglátogattunk, ezúttal a teljes családdal, gyerekekkel együtt. Vasárnap ebédidőben főleg fiatalok és külföldi turisták töltötték meg a helyet, de végül sikerült egy asztalcserének köszönhetően ülőhelyet találnunk, ahol mind az 5-en elfértünk. Kis puffokon kell ülni, ami nem annyira kényelmes, és a gyerekek könnyen hátraeshetnek.
Lila szendvics -

Pista Bá' Budapest

2014. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. január 1. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Már régóta szemeztem a hellyel, többször elmentem előtte, de végül máshová tértem be, elég nagy itt a Madách tér - Gozsdu Udvar környéken a konkurencia. Az ittjartam. hu-n olvasott pozitív kritika alapján mégis benéztem. Igazából bizonytalan voltam, nem is tudtam, mit szeretnék, csak azt, hogy kevés az időm, viszont éhes vagyok, de azért nem annyira nagyon.