ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag értékelései

Belvárosi kis étterem -

Café Kör Étterem Budapest

2013. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. február 14. - 4 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ez a hely a főnököm törzshelye, és pár alkalommal én is ebédeltem itt vele. Hétköznaponként ebédidőben ettünk itt, asztalfoglalás mindig szükséges. Az ételek finomak, ízletesek, jó alapanyagokból készültek, nem túl nagy a választék. Nekem a hely egy kicsit sznob, tipikusan a jól kereső magyar és külföldi öltönyös üzletemberek találkahelye, nem érzem annyira barátságosnak, felszabadultnak.
2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 14. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Több éve visszajáró vendégek vagyunk, bár évente 1-2 alkalommal tudunk csak a gyerekek mellől a férjemmel elszabadulni. A férjem imádja a szusit, és elég nagy mennyiségeket bír enni, magam részéről pedig az ázsiai, ezen belül is a japán konyhát nagyon szeretem, de inkább a tempurát, zöldséges ételeket, a szusit kevésbé.
Klasszikus cuki, ahová megéri átutazni a várost -

Daubner Cukrászda Budapest

2013. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. február 14. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Évek óta visszajáró vásárlója vagyok a Daubnernek, bár egyáltalán nem esik útba nekünk, sokat kell érte utazni. Nagyon finom, minőségi sütiket, tortákat, parfékat készítenek, és évek óta tartják a színvonalat. Hétvégén rendszeresen kígyózó sorok állnak az üzlet előtt, nem véletlenül, nagyon népszerű a hely!
Minden szinten édességek -

SUGAR! Shop - Paulay Ede utca Budapest

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 14. - 6 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A férjem hozott el ebbe a cukrászdába, aminek tényleg olyan a hnagulata, mint amikor Mr. Wonka Csokigyárába belecsöppen a kisfiú. Olyan egyedi sütiket, édességeket lehet itt látni és megkóstolni, amilyeneket máshol nem árusítanak. Sok a különlegeség, bár elég rendesen meg is kérik az árat.
Elegáns étterem, minőségi kiszolgálás és étkek -

Kiskakukk Étterem Budapest

2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. február 14. - 4 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Rendszeresen járunk ebbe az étterembe néhány havonta már évek óta, családdal és munkatársakkal is. A kiszolgálás udvarias, professzionális, de ugyanakkor személyes. Az ételek jó minőségű alapanyagokból készülnek, ízletesek, finomak, évek óta tartják ugyanazt a magas színvonalat. Kicsit régies monarchiabeli hangulata van számomra a helynek.