ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag biatorbágyi értékelései

Puncsfagyi, mint gyermekkorunkban -

Nikoletta Cukrászda Biatorbágy

2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 7.
Meg nem tudom mondani már, hogy hol olvastam ennek a cukrászdának a nevét, minden esetre felvettem a "gasztro-bakancslistámra", hogy ha errefelé járok, akkor majd nézzem meg ezt a cukit is. Budaörsi bevásárlást követően egy kis kanyarral jöttem át ide. A cukrászda családi vállalkozásnak tűnik, egy kertes házban alakították ki, a település csendes, nyugis, külsőbb részén, egy játszótérrel szemben.
2018. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 25.
Népszerű cukrászda és fagyizó Biatorbágy főútja mellett. Parkolási lehetőség közvetlenül az épület előtt, az út mentén, mindkét oldalon. A belső részben is van néhány asztal, de fedett terasszal is rendelkeznek. Gyors, barátságos, gyermekbarát kiszolgálás. A süteményespultban széles kínálat, részben hagyományos, jól ismert klasszikusok, részben újhullámod jellegű modern sütik, valamint cukormentes, diétás desszertből is van egy-kettő.
Gyerekek játszanak, felnőttek kávéznek -

FUN Cafe - Aprópolisz Biatorbágy

Értékelt: 2017. február 6. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Második alkalommal jártunk a Premier Outlet Centerben lévő Aprópolisz Playmobil játszóházban. A Fun Cafe a játszóházon belül működik az emeleten, de a földszinten lévő boltban lévő kávézóba szabadon, játszóházi belépő nélkül is be lehet térni. A felnőttek 500 Ft-os kísérőjegyét teljes egészében le lehet fogyasztani a kávézóban.
A hatalmas gyros tál -

Griller - Premier Outlet Biatorbágy

Értékelt: 2017. február 5. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Premier Outlet vendéglátós részének a legeldugottabb sarkában működik a Griller névre hallgató gyrosos gyorsétterem, ami egyértelműen a legnépszerűbb étkezőhely itt. Gyakorlatilag itt folyamatosan kisebb-nagyobb sor álldogált és várakozott türelmesen, míg a többi helyen vagy azonnal rendelhetett az ember, vagy legfeljebb 1-2 vásárlót kellett kivárni.
Premier Outlet pizzaszeletek -

Nonna Rosa - Premier Outlet Biatorbágy

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 5.
A Premier Outletben lévő Aprópolisz Playmobilos játszóházba mentünk a gyerekekkel, de előtte betértünk ebédelni. A vendéglátó helyek a délkeleti torony alatt egy helyre koncentrálódnak, tulajdonképpen mind gyorsétterem a plázákban is megszokott kínálatban: gyros, kínai, szendvics, pékség, kávézó és pizza. Ez utóbbi a Nonna Rosa névre hallgató egységben található.
A Lipóti pékség kiemelt beszállítója -

Kemenes Cukrászda & Bisztró Biatorbágy

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 26. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Kemenes Cukrászatot a Lipótin keresztül ismertem meg, ugyanis cukrászati termékekből ők lettek a nagy Lipóti lánc hivatalos beszállítói. Rákerestem a neten, hogy van-e saját cukrászdájuk vagy árusító helyük, és kiderült, hogy igen, Biatorbágyon.